Actuele veilingen

AanmeldenLiveMeekijken

21 juni 2018 - 23 juni 2018
Kavels: 4180, Prebid: ja, Live Veiling: ja
Kavels (1 - 1289), Kavels (1300 - 3129), Kavels (3200 - 4260)

Aanstaande Veilingen

Kunst, curiosa en militaria

KIJKDAGEN

Zaterdag 16 juni 10.00 - 17.00 alle kavels

Maandag 18 juni 10.00 - 17.00 alle kavels

Dinsdag 19 juni 10.00 - 21.00 alle kavels

Woensdag 20 juni 10.00 - 21.00 alle kavels

Donderdag 21 juni 09.30 - 17.00 alleen goud, zilver, sieraden en militaria

Vrijdag 22 juni 09.30 - 17.00 alleen militaria

Zaterdag 23 juni 08.30 - 10.00 alleen militaria

VEILINGDATA

Donderdag 21 juni

- Kunst en Curiosa

Kavels 1 - 1289

Aanvang 10.00 uur

                                                                           Prebid tot: Woensdag 20 juni, 18.00 uur

Vrijdag 22 juni

- Goud, Zilver en Sieraden

Kavels 1300 - 3129

Aanvang 10.00 uur

                                                                           Prebid tot: Donderdag 21 juni, 18.00 uur

Zaterdag 23 juni

- Militaria

Kaveld 3200 - 4260

Aanvang 10.00 uur

                                                                           Prebid tot: Vrijdag 22 juni, 18.00 uur

Postzegels en ansichtkaarten
Veilingdata: 7 t/m 8 september 2018
Inzenden mogelijk tot 6 juli 2018

Munten, bankbiljetten, penningen en onderscheidingen
Veilingdata: 13 t/m 17 november 2018
Inzenden mogelijk tot 7 september 2018

Kunst, curiosa en militaria
Veilingdata: 10 t/m 12 januari 2019
Inzenden mogelijk tot 23 november 2018

Postzegels en ansichtkaarten
Veilingdata: 15 t/m 16 september 2019
Inzenden mogelijk tot 14 december 2018

Veilingdata: 14 t/m 18 mei 2019
Inzenden mogelijk tot 8 maart 2019

Wilt u ook inzenden? Neem dan contact met ons op!

Stuur een mail naar haeurope@ha.com of bel met 030-6063944

Afgelopen veilingen

Auction 58

15 mei 2018 - 19 mei 2018
Kavels: 8138, Veilingtype: Prebid
Veiling mei 2018

Stamps and Postcards February 2018

16 februari 2018 - 17 februari 2018
Kavels: 1936, Veilingtype: Prebid
Losse nummers Nederland (1 - 124), Albums & boeken Nederland (200 - 454), Losse nummers buitenland (500 - 529), Omslagen (600 - 681), Albums & boeken buitenland (700 - 1032), Dozen (1100 - 1396), Grote Dozen (1400 - 1749), Varia (1800 - 1842), Frankeergeldig (1900 - 1969), Ansichtkaarten (2000 - 2351)

Art and Collectibles January 2018

11 januari 2018 - 13 januari 2018
Kavels: 4301, Veilingtype: Prebid
Kavels (1 - 1653), Kavels (1700 - 3176), Kavels (3200 - 4370)

Populair

  • Kavel 3752

    Kavel 3752
    Zilverbaar, ruim één kilo, vermoedelijk laat in de oorlog gemaakt voor SS/NSDAP. Voorzijde met adelaar en swastika in lauwerkrans, gemarkeerd ‘999 FEINSILBER, 1032,2 (gewicht in gram, wijkt circa 2 gram af), 8 (vermoedelijk batchnummer), 44821’ (serienummer), bovenzijde gemarkeerd met laatste drie cijfers van serienummer ‘821’. Achterzijde ‘RZM M1/87’ gestempeld (Karoline Gahr, München, Bayern, maker van onder andere de beruchte Totenkopf ringen) Zeer interessant en zeldzaam stuk Silver bar, weight a bit over 1 kilogram, probably made late in the war for SS/NSDAP use. Front side has eagle and swastika in laurel wreath, marked ‘999 FEINSILBER, 1032,2 (weight in grams, actual weight deviates about 2 grams), 8 (most likely batch number), 44821’ (serial number), topside marked with last three digits of the serial number ‘821’. Backside marked ‘RZM M1/87’ (Karoline Gahr, München, Bayern, maker of the infamous Totenkopf rings) Very rare and interesting piece
  • Kavel 3514

    Kavel 3514
    Klein kavel met betrekking op de Jodenvervolging in Nederland, bestaande uit een bordje met de opdruk 'Voor Joden verboden, De Procureur-Generaal Fung. Gewestelijk Directeur van Politie Feitsma, K372, stempel Procureur-Generaal Amsterdam', afmeting circa 29,4x19,7cm. Een Jodenster in beschadigde conditie, afmeting diagonaal van punt tot punt circa 11,5cm. Toegevoegd een rood bonnetje met daarop een anti-Joodse leus en een klein getypt briefje waarin de Nederlandse bevolking wordt opgeroepen niet naar de propagandafilm 'De eeuwige Jood' te gaan. Indrukwekkende en aangrijpende stukken aangaande de Jodenvervolging
  • Kavel 3797

    Kavel 3797
    Groot lot kerstboomversieringen en waxinelichthouders, dient bekeken te worden
  • Kavel 3407

    Kavel 3407
    Pickelhaube, vermoedelijk model 1871, met helmplaat Pruissen. nekflap gedateerd 1876 en 1888. Tevens markering 'OJR91' (Oldenburg Infanterie Regiment 91) en enkele slecht leesbare markeringen in nekflap zichtbaar. Nekflap in zeer wankele toestand, kokardes en kinband missen, helmplaat heeft wat schade, binnenwerk gezien de leeftijd nog fraai. Zeer interessante opknapper!
  • Kavel 3386

    Kavel 3386
    Cavaleriehelm, periode WOI, leuk voor restauratie
  • Kavel 3535

    Kavel 3535
    Lot bestaande uit elf diverse uniformpetten, meest in matige staat/incompleet

Veilingcatalogus per post

U kunt uiteraard een exemplaar van onze veilingcatalogus voor munten en/of postzegels thuis ontvangen.

Opbrengstenlijst

Bent u nieuwsgierig naar de opbrengsten van de laatste veiling?
Klik hier...

Retourenlijst

U kunt de retourenlijst online bekijken.
Klik hier...