Aktuelle Auktionen

Neu registrierenLiveMeekijken

21 Juni 2018 - 23 Juni 2018
Lose: 4180, Prebid: ja, Live-Auktion: ja
Kavels (1 - 1289), Kavels (1300 - 3129), Kavels (3200 - 4260)

Kommenden Auktionen

Auktion Kunst, Schmuckstucke, Mischprodukte und Militaria

VIEWING DAYS

Saturday June 16th 10.00 - 17.00 all lots

Monday June 18th 10.00 - 17.00 all lots

Tuesday June 19th 10.00 - 21.00 all lots

Wednesday June 20th 10.00 - 21.00 all lots

Thursday June 21st 09.30 - 17.00 only gold, silver, jewelry and militaria

Friday June 22nd 09.30 - 17.00 only militaria

Saturday June 23rd 08.30 - 10.00 only militaria

AUCTION DAYS

Thursday June 21st

- Art and Collectibles

Lots 1 - 1289

Start 10.00

                                                              Prebid until: Wednesday June 20th, 18.00

Friday June 22nd

- Gold, Silver and Jewellery

Lots 1300 - 3129

Start 10.00

                                                              Prebid until: Thursday June 21st, 18.00

Saturday June 23rd

- Militaria

Lots 3200 - 4260

Start 10.00

                                                              Prebid until: Friday June 22nd, 18.00

Auktion Briefmarken und Postkarten
7. und 8. September 2018
Wir nehmen Einlieferungen entgegen bis 6. Juli 2018

Auktion Münzen, Banknoten und Medaillen
13. bis 17. November 2018
Wir nehmen Einlieferungen entgegen bis 7. September 2018

10. bis 12. Januari 2019
Wir nehmen Einlieferungen entgegen bis 23. November 2018

15. und 16. Februari 2019
Wir nehmen Einlieferungen entgegen bis 14. Dezember 2018

14. bis 18. Mai 2019
Wir nehmen Einlieferungen entgegen bis 8. März 2019

Wollen Sie einliefern? Zögern Sie nicht uns zu kontaktieren!

haeurope@ha.com oder rufen Sie uns an am 0031-306063944

Beendet Auktionen

Auction 58

15 Mai 2018 - 19 Mai 2018
Lose: 8138, Auktion Typ: Prebid
Veiling mei 2018

Stamps and Postcards February 2018

16 Februar 2018 - 17 Februar 2018
Lose: 1936, Auktion Typ: Prebid
Losse nummers Nederland (1 - 124), Albums & boeken Nederland (200 - 454), Losse nummers buitenland (500 - 529), Omslagen (600 - 681), Albums & boeken buitenland (700 - 1032), Dozen (1100 - 1396), Grote Dozen (1400 - 1749), Varia (1800 - 1842), Frankeergeldig (1900 - 1969), Ansichtkaarten (2000 - 2351)

Art and Collectibles January 2018

11 Januar 2018 - 13 Januar 2018
Lose: 4301, Auktion Typ: Prebid
Kavels (1 - 1653), Kavels (1700 - 3176), Kavels (3200 - 4370)

Populär

  • Los 3752

    Los 3752
    Zilverbaar, ruim één kilo, vermoedelijk laat in de oorlog gemaakt voor SS/NSDAP. Voorzijde met adelaar en swastika in lauwerkrans, gemarkeerd ‘999 FEINSILBER, 1032,2 (gewicht in gram, wijkt circa 2 gram af), 8 (vermoedelijk batchnummer), 44821’ (serienummer), bovenzijde gemarkeerd met laatste drie cijfers van serienummer ‘821’. Achterzijde ‘RZM M1/87’ gestempeld (Karoline Gahr, München, Bayern, maker van onder andere de beruchte Totenkopf ringen) Zeer interessant en zeldzaam stuk Silver bar, weight a bit over 1 kilogram, probably made late in the war for SS/NSDAP use. Front side has eagle and swastika in laurel wreath, marked ‘999 FEINSILBER, 1032,2 (weight in grams, actual weight deviates about 2 grams), 8 (most likely batch number), 44821’ (serial number), topside marked with last three digits of the serial number ‘821’. Backside marked ‘RZM M1/87’ (Karoline Gahr, München, Bayern, maker of the infamous Totenkopf rings) Very rare and interesting piece
    Mehr...
  • Los 3514

    Los 3514
    Klein kavel met betrekking op de Jodenvervolging in Nederland, bestaande uit een bordje met de opdruk 'Voor Joden verboden, De Procureur-Generaal Fung. Gewestelijk Directeur van Politie Feitsma, K372, stempel Procureur-Generaal Amsterdam', afmeting circa 29,4x19,7cm. Een Jodenster in beschadigde conditie, afmeting diagonaal van punt tot punt circa 11,5cm. Toegevoegd een rood bonnetje met daarop een anti-Joodse leus en een klein getypt briefje waarin de Nederlandse bevolking wordt opgeroepen niet naar de propagandafilm 'De eeuwige Jood' te gaan. Indrukwekkende en aangrijpende stukken aangaande de Jodenvervolging
    Mehr...
  • Los 3797

    Los 3797
    Groot lot kerstboomversieringen en waxinelichthouders, dient bekeken te worden
    Mehr...
  • Los 3407

    Los 3407
    Pickelhaube, vermoedelijk model 1871, met helmplaat Pruissen. nekflap gedateerd 1876 en 1888. Tevens markering 'OJR91' (Oldenburg Infanterie Regiment 91) en enkele slecht leesbare markeringen in nekflap zichtbaar. Nekflap in zeer wankele toestand, kokardes en kinband missen, helmplaat heeft wat schade, binnenwerk gezien de leeftijd nog fraai. Zeer interessante opknapper!
    Mehr...
  • Los 3386

    Los 3386
    Cavaleriehelm, periode WOI, leuk voor restauratie
    Mehr...
  • Los 3535

    Los 3535
    Lot bestaande uit elf diverse uniformpetten, meest in matige staat/incompleet
    Mehr...

Auktionkatalog per Post

Sie können natürlich unserer Auktionskatalog für Münzen und / oder Briefmarken zu Hause empfangen.
Mehr...

Live Bieten

Alle Lose werden in unserem Büro sowie gleichzeitig auf unserer Website versteigert.
Mehr...

Ergebnisliste

Sie können die Ergebnisse der vergangenen Auktion hier einsehen.
Mehr...

Rücklosenliste

Sie können die Rücklosen der vergangenen Auktion hier einsehen.
Mehr...