# 246
Bernard van Beek (1875-1941, straatje met watertoren op de achtergrond, gemengde techniek, gesigneerd -30 x 23,5 cm-, daarbij: Hollandse School: Blauwe Maansteeg, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -25 x 19 cm, verfverlies-
Inzet: € 5,00