Kavel 81

Kavel 81
Rob Scholte (1958), 'Pacifisme', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd 1998 - 42 x 80 cm - - aangekocht Jaski 1998 -
Inzet: € 50

Kavel 82

Kavel 82
Frans Smeets (1925), 'Verscheurde Wereld', gemengde techiek/collage, gesigneerd en onduidelijk gedateerd, - 40 x 40 cm - -aangekocht Galerie Marijke Raaijmakers 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 83

Kavel 83
René Smeets (1905-1976), 'Mechelen', gouache, gesigneerd en gedateerd '29, - 53 x 39 cm -
Inzet: € 20

Kavel 84

Kavel 84
Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - - gekocht van de kunstenaar 2003 -
Inzet: € 150

Kavel 85

Kavel 85
Richard Smeets (1955), 'Hollands landschap', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94 verso - 80 x 70 cm - -aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 350

Kavel 86

Kavel 86
Richard Smeets (1955), 'Letters from the Past, gouache, gesigneerd en gedateerd '92 - 42 x 54 cm - - aangekocht Jaski 1993 -
Inzet: € 150

Kavel 87

Kavel 87
Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -aangekocht Museum van der Togt 1995 -
Inzet: € 150

Kavel 88

Kavel 88
Richard Smeets (1955), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '97 - 50 x 40 cm - -aangekocht Jaski 1997 -
Inzet: € 250

Kavel 89

Kavel 89
Richard Smeets (1955), 'Over Wonen', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '98 - 34 x 24 cm - - aangekocht Jaski 1999 -
Inzet: € 100

Kavel 90

Kavel 90
Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Inzet: € 200

Kavel 91

Kavel 91
Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm -
Inzet: € 250

Kavel 92

Kavel 92
Richard Smeets, map met vier zeefdrukken: 'Hollands Hoop', 1995, oplage 200 stuks
Inzet: € 50

Kavel 93

Kavel 93
Ru van Rossem, map met vier kleurenetsen: 'Romacero Gitano', oplage: 50 stuks - aangekocht Gallerie Willy Schoots 1993 -
Inzet: € 100

Kavel 94

Kavel 94
Simon Vinkenoog 'Louter Genieten', boek met diverse prenten, luxe editie, opplage: 55 stuks
Inzet: € 40

Kavel 95

Kavel 95
Theo Wolvekamp (1925-1992), moderne compositie, litho, gesigneerd en gedateerd '89 - 32 x 48 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Inzet: € 100

Kavel 96

Kavel 96
Dolf Zwerver (1932-2010), figuren in een boot, litho, gesigneerd en gedateerd '82 - 49 x 39 cm -
Inzet: € 30