Kavel 65

Kavel 65
Jos Dijkman (1947), Utrechts stadsgezicht, olieverf op doek -48 x 37 cm-
Inzet: € 25

Kavel 66

Kavel 66
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41 x 57 - - toegeschreven aan -
Inzet: € 30

Kavel 67

Kavel 67
Demiak (1967), portret van een man met brandende sigaret als hoofd, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 2000 -40 x 30 cm.-
Inzet: € 80

Kavel 68

Kavel 68
Willem Eickelberg (1845-1920), doorkijk tussen twee huizen, olieverf op doek, gesigneerd -50,5 x 40, barstje in de verf-
Inzet: € 125

Kavel 69

Kavel 69
Dirk Filarski (1885-1964), Zwitserse boerderij, mogelijk te Clarens, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '12 - 42 x 59 cm - - Dirk Filarski verbleef in deze periode bij Nico Ebels en Lien Smorenberg in het dorp Clarens -
Inzet: € 400

Kavel 70

Kavel 70
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm-
Inzet: € 100

Kavel 71

Kavel 71
Herman Heijenbrock (1871-1949), scheepswerf aan kade, pastel, niet gesigneerd -72 x 100 cm-
Inzet: € 75

Kavel 72

Kavel 72
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o., gedateerd '44 -45 x 37 cm-
Inzet: € 150

Kavel 73

Kavel 73
Jan van Haverkamp, Hollands boerderij interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -50 x 58 cm-
Inzet: € 120

Kavel 74

Kavel 74
Anton Heijboer (1924-2005), vrouwfiguur met tekst: 'Without love life is for nothing only stress', aquarel, gesigneerd, midden jaren '80 - 80 x 110 cm -
Inzet: € 300

Kavel 75

Kavel 75
Olga van Iterson-Knöpfle (1879-1961), bloemen in vaas, olieverf op doek, gesigneerd -30 x 30 cm-
Inzet: € 30

Kavel 76

Kavel 76
Dirk Eibrink Jansen (1878-1952), portret van een oude vrouw, schouderstuk, naar links, marouflé, gesigneerd -36,5 x 31 cm.-
Inzet: € 50

Kavel 77

Kavel 77
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), landschap met reiziger, knotwilgen en riviertje, olieverf op paneel, gesigneerd -22,5 x 35 cm.-
Inzet: € 50

Kavel 78

Kavel 78
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.-
Inzet: € 50

Kavel 79

Kavel 79
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches-
Inzet: € 30

Kavel 80

Kavel 80
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel, gesigneerd
Inzet: € 50