Art, Collectibles and Militaria June 2018

Kavel 65

Kavel 65
Jan Montijn (1924-2015), vier kleurenetsen uit de serie 'Thailand', gesigneerd en gedateerd '94 - 45 x 33 cm - - aangekocht Jaski 1997 -
Inzet: € 100

Kavel 66

Kavel 66
Maria Neefjes (1943), 'Avond' Zwart - Eb en Vloed -, collage, gesigneerd en gedateerd '87 en '91 - 29 x 39 cm -
Inzet: € 40

Kavel 67

Sam Parabirsingh (1943-2003), 'Cultural Icarus' en 'Fly Away Icarus', twee kleurenetsen, gesigneerd en gedateerd 1993 - aangekocht Galerie De Twee Pauwen 1993 -
Inzet: € 50

Kavel 68

Kavel 68
Anton Reemer (1925-1981), 'Apollo, Venus en Mars', inkttekening, gesigneerd - 70 x 45 cm - -aangekocht Jaski 1992 -
Inzet: € 125

Kavel 69

Kavel 69
Anton Reemer (1925-1981), 'Denkende Stad', olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '50 - 88 x 50 cm - - aangekocht Jaski 1992 -
Inzet: € 500

Kavel 70

Kavel 70
Anton Reemer (1925-1981), 'Deux Amies et chien', gouache, gesigneerd en gedateerd 1951 r.o. (overgeschilderd) - 77 x 51 cm - - aangekocht Jaski 1993-
Inzet: € 250

Kavel 71

Kavel 71
Anton Rooskens (1906-1976), compositie met figuren, litho, gesigneerd en gedateerd '67 - 37 x 29 cm -
Inzet: € 125

Kavel 72

Kavel 72
Anton Rooskens (1906-1976), 'Vogelman', litho, gesigneerd en gedateerd '75 -22 x 18 cm -
Inzet: € 100

Kavel 73

Kavel 73
Kees Salentijn (1947), 'Banos de Castelldefels', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '96 - 50 x 65 cm -
Inzet: € 100

Kavel 74

Kavel 74
Kees Salentijn (1947), moderne compositie, collage, gesigneerd en gedateerd '96 - 44 x 55 cm -
Inzet: € 125

Kavel 75

Kavel 75
Kees Salentijn (1947), 'St. Nicolaas avond naar Jan Steen', collage, gesigneerd en gedateerd '96 - - aangekocht Jaski 1997 -
Inzet: € 80

Kavel 76

Kavel 76
Kees Salentijn, map met vier litho's: 'Hommage aan van Gogh', oplage: 200 stuks
Inzet: € 75

Kavel 77

Kavel 77
Kees Salentijn (1947), serie van zeven litho's uit de serie 'Pan Comido, gesigneerd en gedateerd 1997
Inzet: € 50

Kavel 78

Kavel 78
Rob Scholte (1958), 'Carrière', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd 1998 - 42 x 80 cm - - aangekocht Jaski 1998 -
Inzet: € 40

Kavel 79

Kavel 79
Rob Scholte (1958), 'Muur van Vuur', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd 1998 - 42 x 80 cm - -aangekocht Jaski 1998 -
Inzet: € 75

Kavel 80

Kavel 80
Rob Scholte (1958), 'Obsessie', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd 1998 - 42 x 80 cm - - aangekocht Jaski 1998 -
Inzet: € 50