Kavel 49

Kavel 49
Asger Jorn (1914-1973), moderne compositie, ets, gesigneerd en gedateerd '66 - 22 x 16 cm - - aangekocht Jaski 1992 -
Inzet: € 200

Kavel 50

Kavel 50
Asger Jorn (1914-1973), 'Silkeborg Suite 1953-1970', litho, gesigneerd - 53 x 37 cm - - aangekocht Jaski 1995 -
Inzet: € 200

Kavel 51

Kavel 51
Ger Lataster (1920-2012), 'Dubbelportret', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '92 verso - 70 x 70 cm - - aangekocht Gallerie Willy Schoots 1993 -
Inzet: € 500

Kavel 52

Kavel 52
John Lie a Fo (1945), 'Garden of Eden', litho, gesigneerd en gedateerd '89, - 50 x 65 cm -
Inzet: € 25

Kavel 53

Kavel 53
John Lie a Fo (1945), map met reproducties en tekst van Johan van Haer
Inzet: € 20

Kavel 54

Kavel 54
Lucebert (1924-1994), 'Figuren', gouache, gesigneerd en gedateerd '90 VII 20 - 30 x 23 cm - - aangekocht Jaski -
Inzet: € 350

Kavel 55

Kavel 55
Lucebert (1924-1994), 'Javea', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd 3 IX 69 - 26 x 20 cm - - aangekocht Jaski 1995 -
Inzet: € 250

Kavel 56

Kavel 56
Lucebert (1924-1994), 'Twee Koppen', gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd nov. '64 - 42 x 56 cm - -aangekocht Jaski 2002 -
Inzet: € 300

Kavel 57

Kavel 57
Lucebert (1924-1994), 'Twee Koppen', krijttekening, gesigneerd en gedateerd '70 - 42 x 56 cm - -aangekocht Jaski 2002 -
Inzet: € 500

Kavel 58

Kavel 58
Lucebert (1924-1994), drie litho's: Wetterhexen, Het Doktersbezoek en Das Dorli, gesigneerd en gedateerd '93 - 40 x 30 cm -
Inzet: € 150

Kavel 59

Kavel 59
Lucebert 'Unica", map met zeven boekjes met collages en tekeneningen, oplage: 1000 stuks
Inzet: € 30

Kavel 60

Kavel 60
Paul de Lussanet (1940), zonder titel, litho, gesigneerd en gedateerd '89 - 64 x 49 cm - -aangekocht Maison de Bonneterie 1989 -
Inzet: € 50

Kavel 61

Kavel 61
Jan Montijn (1924-2015), 'De Vecht', kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1985 - 45 x 31 cm -
Inzet: € 40

Kavel 62

Kavel 62
Jan Montijn (1924-2015), 'Fleur Magique', kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1985 - 44 x 32 cm
Inzet: € 40

Kavel 63

Jan Montijn (1924-2015), 'Mekong', kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1980 - 49 x 37 cm -
Inzet: € 40

Kavel 64

Kavel 64
Jan Montijn (1924-2015), 'Space', kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1990 - 46 x 32 cm -
Inzet: € 40