Kavel 4032

Kavel 4032
Wandelsabel M1912, lichte roest op onderzijde kling en lichte schade aan greep
Inzet: € 40

Kavel 4033

Kavel 4033
Wandelsabel model 1912, voorzien van sabelkwast, kling gemarkeerd 'Yzerhouwer' 'C.E.' (Carl Eickhorn) en een onbekend monogram, kling in schitterende conditie, bijbehorende schede heeft wat gebruikssporen
Inzet: € 80

Kavel 4034

Kavel 4034
Wandelsabel M1912, generaalsuitvoering (schede met twee ringen), kling gemarkeerd 'Yzerhouwer' 'C.E.' (Carl Eickhorn) en 'Jos. Cranen & Zoon, Breda', kling heel licht gebogen aan bovenzijde, doch keurig geheel
Inzet: € 150

Kavel 4035

Kavel 4035
Schede voor wandelsabel M1912, lengte circa 88 cm
Inzet: € 10

Kavel 4036

Kavel 4036
Sabel gemeentepolitie, vermoedelijk den Haag, makersmarkering 'Eickhorn Solingen, Original' op kling, klein tikje op bovenzijde greep, met stalen schede ten behoeve van gebruik op de fiets
Inzet: € 80

Kavel 4037

Kavel 4037
Sabel Schutterij 1850-1870, vermoedelijk Muziekkorps Schutterij Rotterdam, enige roest op kling en schede ontbreekt, zeldzaam stuk
Inzet: € 100

Kavel 4038

Kavel 4038
Lot van vijf stuks sabelkwasten
Inzet: € 30

Kavel 4039

Kavel 4039
Vooroorlogs, Nederlandse politie klewang No2, greep voorzien van roggehuid, makersmarkering 'W.K&C.' en 'Nederl. Wapenmagazijn Haarlem' op kling, geheel in nette staat
Inzet: € 100

Kavel 4040

Kavel 4040
Voor 1940, klewang, in geslepen en gebruikte staat, gemarkeerd 'Hembrug', met schede. Schede gemarkeerd 'AI', met schade, doch niet geknakt, leuke opknapper
Inzet: € 50

Kavel 4041

Kavel 4041
KNIL klewang, in geslepen staat, blauwing grotendeels afgesleten, gemarkeerd 'Hembrug', compleet met schede. Schede in nette staat, niet geknakt
Inzet: € 100

Kavel 4042

Kavel 4042
WOII, stormdolk, stootplaat gemarkeerd '6566D', blauwing grotendeels verdwenen doch nog in nette staat, schede niet aanwezig
Inzet: € 50

Kavel 4043

Kavel 4043
Voor 1940, stormdolk, stootplaat ongemarkeerd, schede gemarkeerd '4744B', blauwing verdwenen en wat lichte roest, niettemin fraai heel
Inzet: € 100

Kavel 4044

Kavel 4044
Voor 1940, moderne aanmaak van een stormdolk
Inzet: € 30

Kavel 4045

Kavel 4045
Pruissische infanterie degen M1889, gedeeltelijk samengesteld, met greep van roggehuid, kling heeft wat pitting, met schede
Inzet: € 80

Kavel 4046

Kavel 4046
Pruissische infanterie Officiersdegen M1889, gevest gemarkeerd 'OEL, 2552', lichte schade op bovenzijde. Kling in nette staat, gemarkeerd 'W.K&C', met overgeschilderde schede, fraai geheel
Inzet: € 120

Kavel 4047

Kavel 4047
Pruissische infanterie Officiersdegen M1889, zeldzamere ijzeren uitvoering. Kling in nette staat, ijzerdraad om greep enigszins losgekomen, met bijbehorende schede
Inzet: € 150