Kavel 33

Kavel 33
Hollandse School: havengezicht, marouflé, met signatuur J. Maris - 13 x 17 cm -
Inzet: € 150

Kavel 34

Kavel 34
Hollandse School: besneeuwde binnenhaven, olieverf op paneel, gesigneerd D. Janson - 20 x 24 cm -
Inzet: € 10

Kavel 35

Kavel 35
Jezus en de lamme, olieverf op doek, naar Anthoon van Dyck, gedoubleerd, origineel in 'Royal Collection' Windsor Castle, 18e/19e eeuw -101 x 132 cm-
Inzet: € 2500

Kavel 36

Kavel 36
Hollandse School: herbergvoorstelling naar Adriaan van Ostade, gesigneerd Suyderhof, 19e eeuw -9 x 11 cm-
Inzet: € 25

Kavel 37

Kavel 37
Italiaanse School: rustende herdersjongen, marouflé, 19e eeuw - 66 x 51 cm -
Inzet: € 80

Kavel 38

Kavel 38
Karel Appel (1921-2006), abstracte voorstelling, zeefdruk -26,5 x 32-
Inzet: € 100

Kavel 39

Kavel 39
Italiaanse School: Madonna della Seggolia, naar Rafaël, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm -
Inzet: € 500

Kavel 40

Kavel 40
Noord-Europese School: bloemstilleven, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -23 x 17 cm-
Inzet: € 5

Kavel 41

Kavel 41
Italiaanse School: 'In Comerino', olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd l.o., verso: getiteld , gesigneerd, en gedateerd 28-3-'60 -68 x 48 cm-
Inzet: € 60

Kavel 42

Kavel 42
Oost-Europese School, volkskunst: hooiende vrouwen en figuren in een winterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd Y. Bolez en gedateerd '79 -31,5 x 39 cm.-
Inzet: € 30

Kavel 43

Kavel 43
Schilderij: twee vrouwen met glazen en fles wijn, olieverf op doek, gemonogrammeerd B.O. en gedateerd '78 -diam. 29 cm.-
Inzet: € 20

Kavel 44

Kavel 44
Belgische School: portret politieagent met sabel, 'H. Contryn Laureat de Belgique', olieverf op doek, -80x50 cm.- daarbij: twee fotoprints van politiecommissaris en man in uniform met rode kepie
Inzet: € 5

Kavel 45

Kavel 45
Schilderij: waterval in bos, marouflé, onduidelijk gesigneerd -36,5 x 37 cm.-
Inzet: € 5

Kavel 46

Kavel 46
Jacob Johan Bodaan (1881-1954), mansportret, schouderstuk naar rechts, olieverf op doek, gesigneerd -60 x 50 cm., twee gaatjes-
Inzet: € 5

Kavel 47

Kavel 47
Gerard Bergsma ( 1873-1955), gezicht op Zoutelande in de sneeuw, olieverf op paneel, gesigneerd l.o.-29 x 42 cm-
Inzet: € 300

Kavel 48

Kavel 48
Hendrik Breeveld (1918), vissersboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd l.o., -19 x 24 cm-
Inzet: € 80