Kavel 33

Kavel 33
Corneille (1922-2010), 'Mémoire de Cuba', map met vijf litho's en diverse foto's door Nico Koster (1940)
Bieden
Inzet: € 300

Kavel 34

Kavel 34
Corneille (1922-2010), 'Six Rêves Peints', map met zes litho's - aangekocht Jaski 1991 -
Bieden
Inzet: € 350

Kavel 35

Kavel 35
Corneille, map met acht litho's: 'Huit Chats autour d'une Berceuse de Charles Cros', oplage: 250 stuks
Bieden
Inzet: € 400

Kavel 36

Kavel 36
Corneille (1922-2010), 'Hommage à Verdi', twee mappen met ieder zes litho's - aangekocht Jaski 1990 -
Bieden
Inzet: € 500

Kavel 37

Kavel 37
Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski 1992 -
Bieden
Inzet: € 250

Kavel 38

Kavel 38
Corneille, map met vier zeefdrukken: Ivres d'Azur, Les Yeux d'enfance et le grand soleil, Le Port du Printemps, Jeux dans le désert, oplage: 200 stuks
Bieden
Inzet: € 125

Kavel 39

Kavel 39
Corneille (1922-2010), ovale keramiek schaal met decor van vogel en vrouw, oplage 5/25, gesigneerd en gedateerd '92 -45 x 50 cm - - aangekocht Jaski 1992 -
Bieden
Inzet: € 400

Kavel 40

Kavel 40
Corneille (1922-2010), ronde keramiek schaal met decor van uil en vrouw, gesigneerd en gedateerd '98 - Diam. 51 cm - - aangekocht Jaski 1999-
Bieden
Inzet: € 400

Kavel 41

Kavel 41
Frank Derie (1946), 'Late Lente', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '90 verso, - 36 x 30 cm -
Bieden
Inzet: € 125

Kavel 42

Kavel 42
Jef Diederen, map met zes litho's exclusief voorblad: 'Mooi Hoofd', met teksten van Lucebert, oplage: 80 stuks - aangekocht Gallerie Willy Schoots 1993 -
Bieden
Inzet: € 150

Kavel 43

Kavel 43
Jacques Doucet (1924-1994), ' Été à Saint-Christol', gouache/collage, gesigneerd - 70 x 50 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Bieden
Inzet: € 1000

Kavel 44

Kavel 44
Jacques Doucet (1924-1994), moderne compositie, gouache, gesigneerd en gedateerd '48 - 21 x 37 cm - - aangekocht Jaski 2002 -
Bieden
Inzet: € 800

Kavel 45

Kavel 45
Sam Drukker (1957), 'Koningin II', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '92 - 75 x 60 cm - - aangekocht De Twee Pauwen 1993 - - beschadiging links midden -
Bieden
Inzet: € 500

Kavel 46

Kavel 46
Luis Filcer (1927), compositie met figuren, gemengde techniek, gesigneerd - 26 x 34 cm - - aangekocht Jaski 1997 -
Bieden
Inzet: € 50

Kavel 47

Kavel 47
Klaas Gubbels, 'Het gat in de heg', map met 10 litho's van Klaas Gubbels bij fragmenten uit 'Knielen op een bed violen' van Jan Siebelink, oplage: 350 stuks
Bieden
Inzet: € 250

Kavel 48

Kavel 48
Rik van Iersel (1961), compositie met figuren, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1994 verso - 50 x 40 cm - -aangekocht Gallerie Willy Schoots 1995 -
Bieden
Inzet: € 100