Kavel 17

Kavel 17
Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht Jaski -
Inzet: € 200

Kavel 18

Kavel 18
Corneille (1922-2010), 'Clown', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 24 x 18 cm - - aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 400

Kavel 19

Kavel 19
Corneille (1922-2010), 'Kat', litho, gesigneerd en gedateerd '94 - 14 x 28 cm -
Inzet: € 150

Kavel 20

Kavel 20
Corneille (1922-2010), 'Kerst', litho, gesigneerd en gedateerd '94 - 32 x 32 cm -
Inzet: € 50

Kavel 21

Kavel 21
Corneille (1922-2010), moderne compositie, aquarel, gesigneerd en gedateerd '54 - 18,5 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2004 -
Inzet: € 600

Kavel 22

Kavel 22
Corneille (1922-2010), moderne compositie, gouache over litho, gesigneerd en tekst verso - 37 x 55 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Inzet: € 200

Kavel 23

Kavel 23
Corneille (1922-2010), Pierrot met kat, litho, gesigneerd en gedateerd '94 - 26 x 20 cm - - aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 24

Kavel 24
Corneille (1922-2010), 'Pierrot', litho, gesigneerd en gedateerd '94 - 26 x 20 cm - - aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 25

Kavel 25
Corneille (1922-2010), 'Pierrot', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd '94 - 26 x 20 cm - aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 26

Kavel 26
Corneille (1922-2010), 'Pinoccio', gouache, gesigneerd en gedateerd '73 - 70 x 100 cm - - aangekocht Jaski 1993 -
Inzet: € 900

Kavel 27

Kavel 27
Corneille (1922-2010), 'Vogelhoed', litho, gesigneerd en gedateerd '94 - 26 x 20 cm - - aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 28

Kavel 28
Corneille (1922-2010), 'Vrouw met vogel', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd '92 - 23 x 9 cm -
Inzet: € 50

Kavel 29

Kavel 29
Corneille (1922-2010),'Oscar Wilde, Salomé', map met 13 zeefdrukken - aangekocht Jaski 2001 -
Inzet: € 400

Kavel 30

Kavel 30
Corneille (1922-2010), 'Clown', zeefdruk, gesigneerd en gedateerd '94 - 27 x 20 cm - -aangekocht Jaski 1994 -
Inzet: € 50

Kavel 31

Kavel 31
Corneille, map met vier litho's: 'Mémoire de Bali', uitgegeven door Jaski, oplage: 200 stuks
Inzet: € 200

Kavel 32

Kavel 32
Corneille, map met vier litho's: 'Promenade', oplage: 200 stuks
Inzet: € 200