Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019

Kavel 81

Kavel 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Inzet: € 125

Kavel 82

Kavel 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 50

Kavel 83

Kavel 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Inzet: € 250

Kavel 84

Kavel 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex.
Inzet: € 25

Kavel 85

Kavel 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 40

Kavel 86

Kavel 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600
Inzet: € 100

Kavel 87

Kavel 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600
Inzet: € 100

Kavel 88

Kavel 88
Inzet: € 100

Kavel 89

LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 30

Kavel 90

Kavel 90
P1-2 - postfrisse 5 cent bruin op oranje & 10 cent karmijn op blauw 1870, cert. Moeijes 1993 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5750
Inzet: € 750

Kavel 91

Kavel 91
P27-28 - postfrisse serie Port 1906-1910 overdrukt in zwart, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Inzet: € 20

Kavel 92

Kavel 92
P29-30 - postfrisse serie Port 1906-1906 met overdruk in rood, tanding zie zegels, catw. € 65
Inzet: € 10

Kavel 93

Kavel 93
P44-60 - postfrisse serie Port ½ t/m 50 cent lichtblauw 1912-1920, pr.ex., catw. € 555
Inzet: € 150

Kavel 94

Kavel 94
P67a-68b - postfrisse serie keerdrukparen 1924 met en zonder witte tussenstrook, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825
Inzet: € 200

Kavel 95

Kavel 95
D1-8 - postfrisse serie Dienst 1913 met opdruk Armenwet, cert. Moeijes 1980 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Inzet: € 200

Kavel 96

Kavel 96
D5 - gebruikte 3 cent Armenwet op couvert 'Armenraad Rotterdam' lokaal verzonden Rotterdam 01.12.1917, klein hoekje van sluitklpe ontbreekt, overig in goede kwaliteit en ongevouden
Inzet: € 50