Stamps and Postcards September 2018

Live Veiling: 7 september 2018 - 8 september 2018

Kavel 81

Kavel 81
265-266 en 269 - postfrisse Crisis- en Emmazegels in horizontale paren, pr.ex., catw. € 218
Inzet: € 35

Kavel 82

Kavel 82
WITHDRAWN/VERVALLEN
Inzet: € 30

Kavel 83

Kavel 83
402B-403B - postfrisse Legioenblokken 1942, pr.ex., catw. € 255
Inzet: € 30

Kavel 84

Kavel 84
V886-888 - postfrisse Amphilexblokken 3x, pr.ex., catw. € 225
Inzet: € 30

Kavel 85

Kavel 85
R30 - postfrisse 35 cent olijfbruin 1926, tweezijdige roltanding met watermerk in randblok van 4, pr.ex., catw. € 760
Inzet: € 150

Kavel 86

Kavel 86
R32 - gebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. NVPH 1967 en keurstempeltje Koopman, pr.ex., catw. € 4500
Inzet: € 1250

Kavel 87

Kavel 87
R46 - postfrisse 12½ cent lilaroze 1928 vierzijdige roltanding, pr.ex., catw. € 144
Inzet: € 30

Kavel 88

Kavel 88
R78-81 - postfrisse serie Kinderzegels 1927 in verticale paren, 1 ex. R79 miniem zwart puntje in gom ov.pr.ex., catw. € 180
Inzet: € 40

Kavel 89

Kavel 89
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, bovenrandstukken, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), catw. € 600
Inzet: € 100

Kavel 90

Kavel 90
LP12-13 - ongebruikte Meeuwen 1951, catw. € 600
Inzet: € 50

Kavel 91

Kavel 91
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 40

Kavel 92

Kavel 92
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, 25 gld. stomp tandje rechts, ov.pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 35

Kavel 93

Kavel 93
P37b - gebruikte 7½ cent De Ruyter in horizontaal paar, type I en II tezamenhangend, tanding zie foto, catw. € 250
Inzet: € 35

Kavel 94

Kavel 94
P42 - gebruikte 50 cent De Ruyter 1907, met grootrondstempel 'AMSTERDAM 8 - 19.NOV.07', pr.ex., catw. € 80
Inzet: € 15

Kavel 95

Kavel 95
D27-40 - postfrisse serie Cour de Justice 1951-1953 2 cent t/m 1 gulden, pr.ex., catw. € 1750
Inzet: € 600

Kavel 96

Kavel 96
D25-26 - postfrisse 2 cent blauw en 4 cent groen Cour de Justice 1950, pr.ex., catw. € 750
Inzet: € 200