Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019
< vorige1|...|3|4|5

Kavel 65

Kavel 65
229-231 - postfrisse serie Rembrandt 1930, pr.ex., catw. € 80
Inzet: € 15

Kavel 66

Kavel 66
236-237 - postfrisse serie Fotomontage 1931-1933, cert. Moeijes 1987 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 575
Inzet: € 150

Kavel 67

Kavel 67
244-247 - postfrisse serie ANVV 1932, pr.ex., catw. € 270
Inzet: € 50

Kavel 68

Kavel 68
257-260 - postfrisse serie Zeemanszegels 1933, pr.ex., catw. € 152
Inzet: € 30

Kavel 69

Kavel 69
265-266 - postfrisse Crisiszegels 1934 in blokken van 4, nr.265 hor. perf. deels iets los aan linkerzijde, catw. € 308
Inzet: € 30

Kavel 70

Kavel 70
278 - postfrisse Luchtvaartfonds 1935 4x, catw. € 280
Inzet: € 40

Kavel 71

Kavel 71
279-282 - postfrisse serie Kinderzegels 1935, hoekrandstukken, pr.ex., catw. € 135
Inzet: € 30

Kavel 72

Kavel 72
289-292 - postfrisse serie Kinderzegels 1936, pr.ex., catw. € 59
Inzet: € 10

Kavel 73

Kavel 73
346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, catw. € 544
Inzet: € 80

Kavel 74

402B-403B - Ongebruikt Legioenblokken 1942, pr. Ex, catw. €255
Inzet: € 20

Kavel 75

Kavel 75
592-595 - postfrisse serie ITEP 1952 in complete velletjes van 25 stuks, pr.ex, catw. € 2250
Inzet: € 250
< vorige1|...|3|4|5