Kavel 1

Kavel 1
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm-
Inzet: € 5

Kavel 2

Kavel 2
Hollandse School: gezicht op Delft, olieverf op paneel, derde kwart 19e eeuw -24 x 36 cm.-
Inzet: € 30

Kavel 3

Kavel 3
Hollandse School: Bootje op een plas, olieverf op doek, gesigneerd 'Gabriƫl', vermoedelijk werk van Jan Knikker Jr. -39 x 49 cm-
Inzet: € 150

Kavel 4

Kavel 4
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25 cm -
Inzet: € 10

Kavel 5

Kavel 5
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x 20 cm -
Inzet: € 10

Kavel 6

Kavel 6
Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek -23,5 x 18,7 cm.-
Inzet: € 5

Kavel 7

Kavel 7
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm -
Inzet: € 10

Kavel 8

Kavel 8
Hollandse School: molen in landschap, 19e eeuw -18,5 x 23,5 cm.-
Inzet: € 40

Kavel 9

Kavel 9
Hollandse School: molen in landschap, tweede helft 19e eeuw -30 x 21,5 cm.-
Inzet: € 5

Kavel 10

Kavel 10
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd J. Scholten - 13 x 18 cm -
Inzet: € 125

Kavel 11

Kavel 11
Hollandse School: ijsgezicht met figuren en koek-en-zopie, olieverf op paneel, gesigneerd M. Roosenboom - 13 x 18 cm -
Inzet: € 75

Kavel 12

Kavel 12
Hollandse School: boerderij aan de waterkant, olieververf op doek, onduidelijk gesigneerd - 18 x 24 cm -
Inzet: € 5

Kavel 13

Kavel 13
Hollandse School: boerenerf met paarden en pluimvee, olieverf op doek - 40 x 80 cm.
Inzet: € 25

Kavel 14

Kavel 14
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op doek -38,5 48,5 cm. - met defecten- 2e helft 20e eeuw
Inzet: € 5

Kavel 15

Kavel 15
Hollandse School: huizen aan het water, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, palen aan de kist, olieverf op doek, gesigneerd Jacobs -beschadigingen-
Inzet: € 5

Kavel 16

Kavel 16
Hollandse School: volgetuigde drie-master op volle zee , olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Inzet: € 25