Stamps and Postcards September 2014

14 augustus 2014 - 12 september 2014

Kavel 1

Kavel 1
1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem II in horizontaal paar, catw. € 1250
Inzet: € 175

Kavel 2

Kavel 2
1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem II, nette randen, catw. € 500
Inzet: € 80

Kavel 3

Kavel 3
1 - gebruikte 5 cent blauw, plaat V pos.70, catw. € 45
Inzet: € 20

Kavel 4

Kavel 4
1 - gebruikte 5 cent blauw, plaat VI pos.50, 2 zijden zeer breed gerand, catw. € 45+
Inzet: € 35

Kavel 5

Kavel 5
1a - gebruikte 5 cent diepdonkerblauw op dun papier in horizontaal paar, plaat I pos.26 en 27, links smal, catw. € 400
Inzet: € 60

Kavel 6

Kavel 6
1f - gebruikte 5 cent flets staalblauw, plaat II pos. 13, cert. Muis 1988, catw. € 100
Inzet: € 25

Kavel 7

Kavel 7
1j - gebruikte 5 cent blauw in horizontaal randpaar, plaat III pos.66/67, geribd papier, onder smal, catw. € 750
Inzet: € 100

Kavel 8

Kavel 8
1p - gebruikte 5 cent groenblauw in verticaal paar, plaat V pos.89/94, catw. € 200
Inzet: € 40

Kavel 9

Kavel 9
1p - gebruikte 5 cent groenblauw, plaat V pos.32, catw. € 160
Inzet: € 30

Kavel 10

Kavel 10
2l - postfrisse 10 cent bruinrood 1852 Koning Willem III, plaat VI pos.48, met attest Vleeming 2014 (gom origineel en met voor deze plaat bekende bruine gom, ov. geen bemerkingen), tevens cert. NVPH 1999, zeldzaam, catw. € 2000++
Inzet: € 750

Kavel 11

Kavel 11
2 - ongebruikt/postfrisse 10 cent karmijn 1852 Koning Willem III in verticaal paar met volledige originele gom, plakkerspoor op bovenste zegel, onderste zegel postfris, aangesneden aan rechterzijde, catw. € 2550
Inzet: € 175

Kavel 12

Kavel 12
2 - ongebruikt zonder gom, 10 cent karmijn Willem III 1852, catw. € 275
Inzet: € 30

Kavel 13

Kavel 13
2 - gebruikte 10 cent karmijn, plaat I pos.86, breed gerand ex., catw. € 50+
Inzet: € 25

Kavel 14

Kavel 14
2d - gebruikte 10 cent karmijn tot lichtkarmijn, plaat II pos.49, breed gerand ex., geribd papier, catw. € 350
Inzet: € 120

Kavel 15

Kavel 15
2e - gebruikte 10 cent donkerrood, plaat III pos.12, catw. € 40
Inzet: € 10

Kavel 16

Kavel 16
2g - gebruikte 10 cent donker- tot lichtrood, plaat IV pos.44, catw. € 35
Inzet: € 15