Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Veiling: 19 juni 2019 - 22 juni 2019

Kavel 1

Kavel 1
Inzet: € 70

Kavel 2

Kavel 2
Inzet: € 50

Kavel 3

Kavel 3
Hollandse School: volgetuigde driemaster op volle zee, olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Inzet: € 10

Kavel 4

Kavel 4
Inzet: € 20

Kavel 5

Kavel 5
Italiaanse School: Madonna della Seggiola, naar Rafaƫl, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm -
Inzet: € 250

Kavel 6

Kavel 6
A. van der Burg, vrouw met schapen bij de schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm-
Inzet: € 40

Kavel 7

Kavel 7
Inzet: € 5

Kavel 8

Kavel 8
Inzet: € 70

Kavel 9

Kavel 9
Inzet: € 25

Kavel 10

Kavel 10
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1909 - 38 x 64 cm, aankoopbewijs en verzekeringrapport Simonis en Buunk -
Inzet: € 400

Kavel 11

Kavel 11
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Inzet: € 25

Kavel 12

Kavel 12
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm-
Inzet: € 100

Kavel 13

Kavel 13
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm -
Inzet: € 1000

Kavel 14

Kavel 14
Johanna van Eybergen (1865-1950), Larens interieur, moeder met baby op schoot en twee kinderen, olieverf op doek, gesigneerd -59 x 79 cm.-
Inzet: € 100

Kavel 15

Kavel 15
Twee schilderijtjes: portret van een vrouw in biedermeier kleding -11,5 x 8,5 cm.- en winters polderlandschap met molen -22,5 x 28-, beide olieverf op paneel, tweede helft 20e eeuw
Inzet: € 50

Kavel 16

WITHDRAWN/VERVALLEN
Inzet: € 500