Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019

Kavel 2000

Collectie Nederland in 4 albums frankeergeldig ca. € 1350, tevens gestempeld materiaal en iets guldenzegels
Inzet: € 675

Kavel 2001

Collectie Nederland 1991 tot 2007 en PTT-mapjes frankeergeldig ca. € 1000
Inzet: € 500

Kavel 2002

3 Davo de luxe albums met velletjes, boekjes en blokken etc. Frankeerwaarde ca. € 1000
Inzet: € 500

Kavel 2003

Collectie Nederland in dik stockboek frankeergeldig ca. € 800, met ouder en gestempeld materiaal
Inzet: € 400

Kavel 2004

Collectie Nederland in Davo-album + cassette frankeergeldig ca. € 650
Inzet: € 325

Kavel 2005

Collectie Nederland frankeergeldig ca. € 420, met nog iets ouder en gestempeld materiaal
Inzet: € 210

Kavel 2006

Collectie Nederland in PTT-mapjes in 5 importa albums frankeergeldig ca. € 350
Inzet: € 175

Kavel 2007

Nederland PTT mapjes 258-387 in 6 albums. Frankeergeldig ca. € 350
Inzet: € 175

Kavel 2008

Verzameling Mooi Nederland 2005/2017 in 2 luxe Davo albums. Frankeergeldig ca. € 278
Inzet: € 140

Kavel 2009

Ringband postfris Nederland wb. veel Mooi Nederland velletjes. Frankeergeldig ca. € 285 Tevens iets USA**
Inzet: € 125

Kavel 2010

Davo-album velletjes 1993-2006 met voor ca. € 221 frankeergeldig en wat guldenvelletjes.
Inzet: € 110

Kavel 2011

Collectie Nederland in PTT-mapjes frankeergeldig ca. € 200
Inzet: € 100

Kavel 2012

Collectie Nederland in velletjes frankeergeldig ca. € 200
Inzet: € 100

Kavel 2013

Verzameling Grenzeloos Nederland 2008/2016 in een Davo luxe album. Frankeergeldig ca. € 202
Inzet: € 100

Kavel 2014

Collectie Nederland in jaarsets, prestigeboekjes en velletjes frankeergeldig ca. € 2400
Inzet: € 1200

Kavel 2015

Collectie Nederland in PTT-mapjes en enkele prestigeboekjes frankeergeldig ca. € 2300
Inzet: € 1150