Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019

Kavel 1600

Studieverzameling automaatboekjes uit 1-24 in 15 Lindner ringbanden met kaftvarianten, primaire/secundaire en andere plaatfouten, Telblokjes, registerstrepen etc. Zeer uitgebreid verzameld (documentatie bijgevoegd) met in totaal ca. 1400 boekjes met veel
Inzet: € 1500

Kavel 1601

Zeer mooie engrosparij FDC's uit E35-E775 in 14 albums met div. kleine aantallen op nummer gesorteerd t/m 2018 (ook met doubletten). Tevens ook oudere FDC's voor 1953 ogenschijnlijk onbeschreven doch zonder garantie.
Inzet: € 750

Kavel 1602

Nederland 1852-2017 in 4 verhuisdozen. Zeer grote voorraad gebruikt Nederland va. nr. 1 in 77 insteekboeken met heel veel gebruikt materiaal wb. complete series va. 1907 met vrijwel alle toeslag en gelegenheidsseries in div. aantallen, klassiek deel in ge
Inzet: € 750

Kavel 1603

Verhuisdoos Nederland in 14 insteekboeken wb. winkelboeken met postfris/(on)gebruikt voorraad merendeels na 1975 doch ook div. ouder en gestempeld Eurowaardes tot ca. 2007.
Inzet: € 150

Kavel 1604

Nederland, 2 verhuisdozen waarin 13 albums wb. E1 echt verzonden naar Indonesië (fraai/zeer fraai) 2 doosjes covers, NL jaarsets, verzameling in 3 Davo albums etc.. Tevens enige munten van diverse landen en 2 fl 25,= bankbiljetten.
Inzet: € 125

Kavel 1605

Verhuisdoos Nederland in 9 albums wb. collectie ongebruikt/postfris 1945-1986, FDC's uit E12-E215 (wb. betere jaren 50), wat Kinderbedankkaarten, covers, 1e dagbladen, PTT-mapjes(Fl) etc. Tevens wat motief Fauna.
Inzet: € 100

Kavel 1606

Verhuisdoos (zeer zwaar) met ruim 2200 PTT-mapjes Nederland uit nrs. 1-145 en enkele nadien.
Inzet: € 100

Kavel 1607

Verhuisdoos Nederland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1869-1994 in 6 albums, deels dubbel verzameld, startcollectie automaatboekjes met enkele betere, doos PTT leveringen jaren 80/90 zowel gebruikt als postfris, insteekboek div. Nederland wb. 2 oude p
Inzet: € 100

Kavel 1608

Verhuisdoos Nederland wb. Startverzameling 1852-1997 in 2 albums, start/restverzameling 1852-1998 in 2 albums en startverzameling 1945-1970 in album. Tevens 7 insteekboeken diversen wb. veel postfris Nederland jaren 79/99 incl. wat jaarcollecties.
Inzet: € 100

Kavel 1609

Verhuisdoos Nederland tussen 1852 en 2004 met voorraad postfris/(on)gebruikt wb. Amphilex-velletjes 1967, blokken, rolzegels etc.. Hoge cat. waarde.
Inzet: € 100

Kavel 1610

Verhuisdoos Nederland wb. blokken van 4*/** periode 1946-1986, jaarcollecties PTT uit 1976-1999, PTT-mapjes uit 1/220 in 3 albums en restantvoorraad postfris/(on)gebruikt 1970-1998 in winkelboek.
Inzet: € 100

Kavel 1611

STADSPOST. Verhuisdoos (halfvol) met vele honderden, echt gelopen stadpoststukken van veel verschillende diensten en regio's. Zelden aangeboden in deze hoeveelheid!
Inzet: € 100

Kavel 1612

Verhuisdoos Nederland 1980-2000 met jaarcollecties PTT (meest 5x aanwezig), PTT-mapjes (Fl.) en PTT leveringen. Enorme kostprijs.
Inzet: € 100

Kavel 1613

Veerhuisdoos Poststukken/FDC's/Covers etc. in 13 albums wb. poststukken va. 1872 (meest eenvoudig materiaal) Fdc's en wat voorloper FDC's (va. 1946), gelegenheidscovers etc.
Inzet: € 100

Kavel 1614

Verhuisdoos Nederland wb. 2 insteekboeken gestempeld uit 1899-1968 (deels in kleine aantallen wo. complete series), doos PTT mapjes (Fl.), 3 albums FDC's en album brieven/series uit 1956-1964.
Inzet: € 75

Kavel 1615

Verhuisdoos Nederland in 15 insteekboeken, meest postfris engros 1980-1999 alsmede 2 albums FDC's jarfen 80.
Inzet: € 75