Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019

Kavel 900

Australië 1913-1999 in insteekboek en op bladen. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris va. 1966 wb. tevens Austr. Antarctica 8/18**.
Inzet: € 150

Kavel 901

België 1894-1989. Voorraadboek overwegend postfris meest na 1945 wb. beter genoteerd met doubletten.
Inzet: € 450

Kavel 902

België 1879-1980 in insteekboek en klemband wb. veel postfris met oa. 863/867**, 892/97**, 927/29**, 946/951** Blok 4 gebr. en blok 31 gebr. Tevens veel Collis Postaux en Spoorwegen**, Eupen 1/14** wat Port en Dienst etc. Mooie koop met hoge cat. waarde.
Inzet: € 300

Kavel 903

België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964).
Inzet: € 250

Kavel 904

België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode
Inzet: € 250

Kavel 905

België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*.
Inzet: € 150

Kavel 906

Album met enkele honderden moderne briefkaarten België, type 'Heraldieke Leeuw', meest gebruikt wb. geillustreerd en veel reclamekaarten.
Inzet: € 50

Kavel 907

Album gefrankeerde poststukken 'Heraldieke Leeuw' wb. veel voorafstempelingen jaren 50.
Inzet: € 50

Kavel 908

Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier).
Inzet: € 50

Kavel 909

België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden.
Inzet: € 50

Kavel 910

België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten.
Inzet: € 50

Kavel 911

FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten.
Inzet: € 40

Kavel 912

Brazilië 1972-1990. Collectie postfris in blanco album, met veel beter genoteerd jaren 70**.
Inzet: € 70

Kavel 913

Canada 1868-1991 in 3 Davo de luxe albums. Collectie postfris/(on)gebruikt met wat beter oud en va. 1935 zeer goed gevuld met na 1975 ook veel postfris.
Inzet: € 200

Kavel 914

Canada 1964-1984 in 2 blanco albums. Collectie postfris, met veel extra in hoekrandblokken van 4 verzameld, incl. iets Port.
Inzet: € 70

Kavel 915

Kavel 915
Lindner ringband China tot ca. 1958 met heel veel ouder materiaal deels engros aanwezig zowel gebruikt als ongebruikt wb. tevens beter Japan tot ca. 1955 en wat div. Azië. Interessante koop!
Inzet: € 250