Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019
1

Kavel 84

Kavel 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex.
Inzet: € 25

Kavel 85

Kavel 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 40

Kavel 86

Kavel 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600
Inzet: € 100

Kavel 87

Kavel 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600
Inzet: € 100

Kavel 88

Kavel 88
Inzet: € 100

Kavel 89

LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 30
1