Stamps and Postcards February 2019

Live Veiling: 15 februari 2019 - 16 februari 2019
1

Kavel 76

Kavel 76
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, cert. Moeijes 1990 (zonder gebreken), 50c gom miniem licht gelig ov.pr.ex., catw. € 1615
Inzet: € 250

Kavel 77

Kavel 77
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, pr.ex., catw. € 1615
Inzet: € 300

Kavel 78

Kavel 78
R19-31 - postfrisse serie tweezijdige roltanding met watermerk 1926-1927, pr.ex., catw. € 440
Inzet: € 100

Kavel 79

Kavel 79
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. Moeijes 1985 (nr.3 uit de rij, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5000
Inzet: € 1500

Kavel 80

Kavel 80
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, gom mogelijk iets bijgewerkt, pr.ex., catw. € 5000
Inzet: € 1500

Kavel 81

Kavel 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Inzet: € 125

Kavel 82

Kavel 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Inzet: € 50

Kavel 83

Kavel 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Inzet: € 250
1