Kavel 4841

Kavel 4841
Oorkonde Kruis voor Krijgsverrichtingen, Matroos 3e Klasse, voor de expeditie Boni 1859, uitgereikt 's Gravenhage 1869
Inzet: € 80

Kavel 4842

Kavel 4842
Kruis voor Krijgsverrichtingen, met gesp Tamiang 1893, met bijbehorende miniatuur
Inzet: € 60

Kavel 4843

Kavel 4843
Medaille voor Krijgsverrichtingen, in doosje van Wielik, bijgevoegd prijslijst
Inzet: € 15

Kavel 4844

Kavel 4844
ExpeditieKruis, met orgineel doosje
Inzet: € 10

Kavel 4845

Kavel 4845
Inhuldigingsmedaille 1898, zeer net stuk, met klein tikje op achterzijde, slechts 400 uitgereikt. In origineel doosje van uitgifte, met bijbehorend extra lint, zeer fraai en zeldzaam geheel, behoeft bezichtiging
Inzet: € 500

Kavel 4846

Kavel 4846
Circa 1900, commandeurskruis Orde van Oranje-Nassau, civiel, met enige gebruikssporen aan achterzijde
Inzet: € 100

Kavel 4847

Kavel 4847
Circa 1900, Militaire Willemsorde, 4e Klasse, één stuk emaille ontbreekt, verder wat tikjes in emaille, voorkant gezien de leeftijd in nette staat
Inzet: € 200

Kavel 4848

Kavel 4848
Verzameling van een Marineman, bestaande uit getuigschrift kweekschool, 12 jaar trouwe dienst 1915 en 24 jaar trouwe dienst 1924 en ontslagbrief, allen op naam van dezelfde persoon, fraai geheel
Inzet: € 75

Kavel 4849

Kavel 4849
Eereteeken voor Koningschutter van de Bijzonder Vrijwillige Landstorm, ingesteld in 1930, zeer fraai stuk!
Inzet: € 30

Kavel 4850

Kavel 4850
Kleine verzameling toebehorende aan Generaal Majoor Behrens, bestaande uit baton, diverse rozetten, Mobilisatie-Oorlogskruis, knopen voor Atilla, fluitje en gedeelte van een biels van de 'Atjeh tram', interessant geheel
Inzet: € 25

Kavel 4851

Kavel 4851
WOII, Mussert- of Oostlandkruis voor Nederlandse Oostfront Vrijwilligers, ingesteld in 1941, in nette conditie, met bijbehorende baton, fraai geheel
Inzet: € 300

Kavel 4852

Kavel 4852
WOII, driemaal Oorlogsherinneringskruis met diverse gespen, tevens eenmaal Kruis voor Krijgsverrichtigingen met gesp 'Timor 1911-1917' en repro Nieuw Guinea Kruis
Inzet: € 40

Kavel 4853

Kavel 4853
WOII, Oorlogsherinneringskruis en Orde en Vrede met gespen 1946-1948, toegevoegd Belgisch Oorlogskruis
Inzet: € 15

Kavel 4854

Kavel 4854
WOII, flinke collectie documenten en onderscheidingen van matroos Van der Zwan, waarbij zijn toegekende onderscheidingen, te weten Bronzen Trouwe Dienst medaille Marine, Oorlogsherinneringskruis met drie gespen en het zeldzame Kruis voor Belangrijke Krijgsverrichtingen Timor 1942. Alle drie met bijbehorende oorkondes, tevens spang bestaande uit Kruis voor Verdienste, Oorlogsherinneringskruis en Verzetsherdenkingskruis en grote verzameling papieren, foto's en andere zaken van de betreffende militair. Zeer interessant geheel, bezichtiging aanbevolen
Inzet: € 250

Kavel 4855

Kavel 4855
WOII, Oorkonde voor Luchtbeschermingsmedaille, uitgereikt door burgemeester van Nijmegen
Inzet: € 10

Kavel 4856

Kavel 4856
WOII, lot van drie officiële persfoto's van US Army Kolonel E.R. Thorpe, betreffende uitreiking Halskruis Orde van Oranje Nassau met Zwaarden, ontvangen in 1943 voor bewezen diensten in Nederlands-Indië, zeer fraai geheel
Inzet: € 40