# 4412
Engeland/Nederland, nalatenschap van een Nederlandse Eerste Luitenant bij de Britse 7th Armoured Division (Dessert Rats), 11th Hussars.
Bestaande uit battledress jas, broek, zwarte tankbaret en Spang bestaande uit ‘1939-1945 Star, France en Germany Star en War Medal met Oak Leaf’ (Mentioned in Dispatches)
Battledress blouse 1939 pattern, gedateerd 1944, War Department gestempeld, met embleem 'Nederland en 'Dessert Rats' en twee sterren voor 1e Luitenant, broek mist knopen doch ook War Department gemarkeerd.
Baret met makersmarkering ‘Beret Industries LTD’, maat 7 1/8, gedateerd 1943.
Geheel in nette staat, zeer fraaie set, behoeft bezichtiging
Inzet: € 200,00