USA, WOII, deco M1 Carbine .30, loop gemarkeerd en gedateerd 'Inland MFG. DIV. General Motors, 8-43', houtwerk heeft gebruikssporen, kan niet meer spannen, trekker nog bewegend en veiligheidspal nog werkend, met Europees certificaat
We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media te bieden en om ons verkeer te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze site met onze sociale media-, advertentie- en analysepartners die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld door uw gebruik van hun services.