Kavel 4000

Kavel 4000
Nederland, circa 1830, vuursteenpistool, ombouw naar percussie, gemarkeerd '1815, in redelijke staat, spanveer dient nagekeken te worden, zeldzaam
Inzet: € 200

Kavel 4001

Kavel 4001
Frankrijk, percussie geweer, met makersmarkering 'Arsenaal Tulle', kolf gedateerd 'Novembre 1874', ijzerwerk heeft pitting en oude scheur in houtwerk, mechanisch keurig in orde
Inzet: € 40

Kavel 4002

Kavel 4002
Engeland, WOII, houtwerk voor Lee-Enfield, goed te gebruiken voor restauratieproject
Inzet: € 10

Kavel 4003

Kavel 4003
Engeland, WOII, deco Stengun MKV, niet nummergelijk, magazijningang gemarkeerd 'M/78' (Elkington & Co Birmingham), geen bewegende delen, met Europees certificaat
Inzet: € 400

Kavel 4004

Kavel 4004
Turkije, WOII, Turkse Mauser, gedateerd 1935, sporen van gebruik, stock heeft scheur tussen grendel en trekkergedeelte, Nederlands onklaar gemaakt, loop dicht en grendel vast
Inzet: € 30

Kavel 4005

Kavel 4005
USA, WOII, deco M1 Carbine .30, loop gemarkeerd en gedateerd 'Inland MFG. DIV. General Motors, 8-43', houtwerk heeft gebruikssporen, kan niet meer spannen, trekker nog bewegend en veiligheidspal nog werkend, met Europees certificaat
Inzet: € 500

Kavel 4006

Kavel 4006
Belgiƫ/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame en slede gemarkeerd '178915', kamer gemarkeerd '202414', keurig WaA140 (productiejaar vermoedelijk 1942) gestempeld, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Inzet: € 600

Kavel 4007

Kavel 4007
Belgiƫ/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame en slede gemarkeerd '198315', kamer gemarkeerd '193342', keurig WaA140 (productiejaar vermoedelijk 1942) gestempeld, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Inzet: € 600

Kavel 4008

Kavel 4008
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame en slede nummergelijk gemarkeerd '655', gedateerd 1945, geen blauwing meer aanwezig, met enige roest. Kan nog opspannen en droogvuren, met Europees certificaat
Inzet: € 250

Kavel 4009

Kavel 4009
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame gemarkeerd '498', slede gemarkeerd '2906', gedateerd 1945, blauwing grotendeels nog aanwezig. Kan nog opspannen en droogvuren, met Europees certificaat
Inzet: € 250

Kavel 4010

Kavel 4010
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen vast, met Europees certificaat
Inzet: € 250

Kavel 4011

Kavel 4011
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 2017, trekker beweegt nog, overige delen vast, kolf heeft lichte schade, met Europees certificaat
Inzet: € 250

Kavel 4012

Kavel 4012
Bulgarije, deco AK47, serienummer 310553, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Inzet: € 400

Kavel 4013

Kavel 4013
Joegoslaviƫ, naoorlogs, deco MG53, serienummer 42342, grotendeels vastgelast, doch trekker beweegt en nog enkele bewegende onderdelen, in keurige staat, leuk alternatief voor MG42, met Europees certificaat
Inzet: € 700

Kavel 4014

Kavel 4014
Finland, WOII en later, deco KPm/44, machinepistool gebruikt door het Finse leger, serienummer 2225, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Inzet: € 450

Kavel 4015

Kavel 4015
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog bewegend, met Europees certificaat
Inzet: € 300