Kavel 14

Kavel 14
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op doek -38,5 48,5 cm. - met defecten- 2e helft 20e eeuw
Opbrengst:Inloggen
Resterende tijd:-
Start Prebid:21-12-2018 09:00:00
Sluiting Prebid:09-01-2019 18:00:00
Live Veiling:10-01-2019 tot 12-01-2019
Activiteit:
5 bieders
10 volgers
261 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.