Kavel 5

Kavel 5
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x 20 cm -
Opbrengst:Inloggen
Resterende tijd:-
Start Prebid:21-12-2018 09:00:00
Sluiting Prebid:09-01-2019 18:00:00
Live Veiling:10-01-2019 tot 12-01-2019
Activiteit:
1 bieders
3 volgers
223 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.