Stamps and Postcards September 2018

Live Veiling: 7 september 2018 - 8 september 2018

Kavel 1300

Engros partij Automaatboekjes uit PB 1-PB25. Ruim 2800 automaatboekjes wb. 1 t/m 13 in diverse (kleinere ) aantallen (a.o. 9e 5x, 9fF en 9gF 3x) tevens div. aantallen van de 'gewone' nr. 6 en 9 en va. nr. 18 in grotere aantallen.
Inzet: € 400

Kavel 1301

Doos met 2 insteekboeken en 2 albums Nederland wb. postfris uit 1950-1990, postfris 1940-2007 met oa. 518-533** en veel frankeergeldig.
Inzet: € 250

Kavel 1302

Nederland FDC's. Doos FDC's uit E78-E761 (Dec. 2017) in oa. 5 albums. Tot 370 met adres, nadien alle blanco wb. Doubletten in de 700 reeks.
Inzet: € 250

Kavel 1303

Nederland 1961-1984. Doos postfris, meest in complete vellen (soms min 1 zegel). Oude frankeerwaarde Fl. 11.000.-
Inzet: € 250

Kavel 1304

Doos met 4 albumpjes FDC's uit E-86-E380 wb. echter ook een z.fr. ex. E1a en pr. ex. E12 en E25.
Inzet: € 200

Kavel 1305

2 oude insteekboeken Nederland meest periode 1937-1941 met verzoekstempels in div. aantallen, div. Dienst (wb. paren) engros gebruikt tot 1954, 5 schriftjes gebruikt 1924-1937, wat Ned. Indië (wb. iets postfris) en Nederland 379a/d op complete rol (enkele beginzegels los)
Inzet: € 150

Kavel 1306

Doos 1e en bijzondere vluchten 1927-1970 in 4 albums en 1 doos wb. Postduifvlucht Blitar-Leeuwarden 1927, Abel Tasmanvlucht 1931, tevens Pelikaan, Uiver, Postjager etc., alsmede veel moderne vluchten. Tevens div. boekwerkjes betreffende Aero-filatelie.
Inzet: € 150

Kavel 1307

Doos met 5 Davo albums Nederland 1852-1999 met oa. 1/12, 104/105 (pr. ex), gest. toeslag 20/30er jaren en va. 1951 overwegend postfris en goed gevuld.
Inzet: € 150

Kavel 1308

Vellenmap Nederland postfris in complete vellen periode 1981-1984, oude frankeerwaarde in Guldens Fl. 7600,- alsmede wat covers en vrijwel leeg Erka album Nederland en O.G.
Inzet: € 150

Kavel 1309

Doos Nederland 1976-2000, zowel postfris als gebruikt aanwezig, deels nog in PTT verpakking en deels in aantallen (tot 10x) aanwezig. Enorme kostprijs!
Inzet: € 125

Kavel 1310

Doos Nederland wb. collectie 1945-1986 zowel gebruikt als ongebruikt/postfris aanwezig, 2 albums FDC's uit 1965-1988, 3 insteekboeken postfris/(on)gebruikt va. 1852, wat PTT mapjes etc. alsmede ca. € 100 frankeergeldig uit 2001.
Inzet: € 100

Kavel 1311

Doosje met 35 EO poststukken ca. 1820-1865, vrijwel alle Zuid Holland.
Inzet: € 100

Kavel 1312

Doos Nederland wb. startcollectie in album 1864-1970, insteekboek doubletten postfris/(on)gebruikt wb. jaren 50 en postfris jaren 80/90 met iets O.G., alsmede wat los materiaal Nederland en wat diversen.
Inzet: € 100

Kavel 1313

Doos met 5 insteekboeken Nederland, alle met min of meer afwijkingen, plaatfouten etc. al dan niet genoteerd, meest met beschrijving.
Inzet: € 100

Kavel 1314

Doos Nederland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1869-2002 in 3 albums, PTT mapjes 217 t/m 265 en cassette met 8 provincievelletjes.
Inzet: € 100

Kavel 1315

Doos FDC's/covers Nederland wb. betere FDC's wb. E6, E7 t/m E22 (alle 2x), wat 1e vluchten, div. covers en startcollectie Nederland 1899-1953 in album.
Inzet: € 100