Art, Collectibles and Militaria June 2018

Kavel 3514

Kavel 3514
Klein kavel met betrekking op de Jodenvervolging in Nederland, bestaande uit een bordje met de opdruk 'Voor Joden verboden, De Procureur-Generaal Fung. Gewestelijk Directeur van Politie Feitsma, K372, stempel Procureur-Generaal Amsterdam', afmeting circa 29,4x19,7cm. Een Jodenster in beschadigde conditie, afmeting diagonaal van punt tot punt circa 11,5cm. Toegevoegd een rood bonnetje met daarop een anti-Joodse leus en een klein getypt briefje waarin de Nederlandse bevolking wordt opgeroepen niet naar de propagandafilm 'De eeuwige Jood' te gaan. Indrukwekkende en aangrijpende stukken aangaande de Jodenvervolging
Opbrengst:Inloggen
Resterende tijd:-
Start Prebid:01-06-2018 12:00:00
Sluiting Prebid:22-06-2018 18:00:00
Live Veiling:21-06-2018 tot 23-06-2018
Activiteit:
5 bieders
10 volgers
525 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.