Kavel 3200

Kavel 3200
Mofpistooltje, percussiesysteem, tweemaal genummerd '20'. Mechanisch in orde, gezien de leeftijd nog in nette staat, fraai stuk
Inzet: € 50

Kavel 3201

Kavel 3201
België, circa halverwege 19e eeuw, dubbelloops percussiepistooltje, met bajonet, enige roest aanwezig, doch mechanisch in orde
Inzet: € 75

Kavel 3202

Kavel 3202
België, mofpistooltje, gestempeld 'Proefbank Luik', mechanisch niet in orde en heeft schade, doch leuke opknapper
Inzet: € 25

Kavel 3203

Kavel 3203
België, percussiepistool, civiel model met pompstok, Luiks gemarkeerd (ELG), schoorsteentje beschadigd, overig fraai stuk
Inzet: € 100

Kavel 3204

Kavel 3204
Kopie van Brits Cavalerie percussie pistool, zoals gebruikt in Brits Oost-India, in nette conditie
Inzet: € 80

Kavel 3205

Kavel 3205
Percussiegeweer, 19e eeuw, slot Engels 'Tower' gemarkeerd, overige onderdelen vermoedelijk lokaal eromheen gebouwd. Volgens inzender door een KNIL soldaat destijds buitgemaakt op lokale opstandelingen. Mechanisch in orde, doch in matige staat
Inzet: € 40

Kavel 3206

Kavel 3206
Oud percussiegeweer, samengesteld uit diverse onderdelen, mechanisch niet volledig in orde
Inzet: € 20

Kavel 3207

Kavel 3207
Infanteriegeweer, systeem Albini, Model 1853-67. Pompstok niet aanwezig, houtwerk gezien de leeftijd in nette staat, vertoont sporen van ouderdom, gedeelte slagpin los aanwezig. IJzerwerk in nette staat met diverse fraaie markeringen, waaronder jaartal '1
Inzet: € 200

Kavel 3208

Kavel 3208
Infanteriegeweer, systeem Albini, Model 1853-67, karabijnversie. Pompstok niet aanwezig, houtwerk gezien de leeftijd in redelijke staat en keurig gemarkeerd 'F.DG., J.D., 1867 en Belgisch keurstempel. Vertoont sporen van ouderdom en mist meerdere onderdel
Inzet: € 50

Kavel 3209

Kavel 3209
Lot bestaande uit twee lopen voor het Albini geweer en twee zoldervondst geweren, in zeer matige staat
Inzet: € 10

Kavel 3210

Kavel 3210
Lot van vijf restanten van geweren, in slechte conditie
Inzet: € 20

Kavel 3211

Kavel 3211
Beaumontgeweer, gedateerd 1868, met diverse markeringen, niet nummergelijk. Mechanisch niet volledig in orde, mist enige kleine onderdelen, met bijbehorende bajonet, leuke opknapper
Inzet: € 150

Kavel 3212

Kavel 3212
Tweemaal incompleet houtwerk voor Mausergeweren, waaronder eenmaal WOI
Inzet: € 15

Kavel 3213

Kavel 3213
Draagriem voor Gewehr 98
Inzet: € 15

Kavel 3214

Kavel 3214
Nederland, periode vanaf Nieuw-Guinea tot eind 1990, originele Nederlandse aanmaak M1 Carbine sling, in ongebruikte staat
Inzet: € 5

Kavel 3215

Kavel 3215
Scheepssabel Model No2, model 1818, drie stuks, waarvan bij één exemplaar zichtbare ankers op de kling, in vondststaat
Inzet: € 40