Art, Collectibles and Militaria June 2018

Kavel 1300

Kavel 1300
14kt geelgouden broche gezet met een schelpcamee, voorstellende een schilder en zijn muze
Inzet: € 150

Kavel 1301

Kavel 1301
Jade collier met 14kt gouden bolslot - Lengte ca. 80 cm -
Inzet: € 300

Kavel 1302

Kavel 1302
14kt gouden broche met gegraveerd decor, circa 1900, soldeerplekje aan de achterkant - diameter 2,6 cm -
Inzet: € 40

Kavel 1303

Kavel 1303
14kt witgouden collier met gevlochten schakel, gezet met 9 briljant geslepen diamanten in chatonzetting - lengte 44 cm -
Inzet: € 750

Kavel 1304

Kavel 1304
14kt gouden cameebroche met takjes en zaadpareltjes aan de randen over de camee, 2e helft 19e eeuw, barstjes - afmeting 5,2 x 4,2 cm -
Inzet: € 70

Kavel 1305

Kavel 1305
Onyx 'mano fico' hanger met 18kt geelgouden montuur
Inzet: € 50

Kavel 1306

Kavel 1306
14kt witgouden armband in Art Deco stijl, gezet met 11 briljant geslepen diamanten in kastzetting, totaal circa 1 ct TW/VSI, meesterteken firma J. Roozendaal (1957-1966) - lengte 17 cm -
Inzet: € 225

Kavel 1307

Kavel 1307
14kt gouden broche met cabochon geslepen tijgeroog omringd met zoetwaterparels, eerste helft 20e eeuw
Inzet: € 35

Kavel 1308

Kavel 1308
18kt geelgouden collier met popcornschakel, gezet met een emeraude geslepen citrien - lengte 42 cm -
Inzet: € 350

Kavel 1309

Kavel 1309
14kt gouden opengewerkte hanger met cabochon geslepen tijgeroog, aan 14kt gouden collier
Inzet: € 110

Kavel 1310

Kavel 1310
14kt gouden broche met twee cabochon geslepen onyx, ingelegd met ster, brochering onedel
Inzet: € 20

Kavel 1311

Kavel 1311
14kt gouden broche, tevens als broche te dragen, met voorstelling van de drie Gratiƫn
Inzet: € 250

Kavel 1312

Kavel 1312
14kt geelgouden hanger met ovaal geslepen paarse steen (10 gram)
Inzet: € 50

Kavel 1313

Kavel 1313
14kt gouden brochette met emeraude geslepen synthetische spinel - lengte 6,5 cm - (4,15 gram)
Inzet: € 50

Kavel 1314

Kavel 1314
14kt gouden bloembroche bezet met circa 40 roosgeslepen diamanten
Inzet: € 450

Kavel 1315

Kavel 1315
18kt witgouden armband met gevlochten motief, gezet met briljant geslepen diamanten in kastzetting en drie clusters briljant geslepen diamanten in chatonzetting, totaal gewicht circa 5,15 ct - 1 chaton in middelste cluster defect, diamant ontbreekt, lengte 18 cm -
Inzet: € 2500