Art, Collectibles and Militaria June 2018

Kavel 13

Kavel 13
Constant (1920-2005), 'De Ridder', ets, gesigneerd - 20 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Opbrengst:Inloggen
Resterende tijd:-
Start Prebid:01-06-2018 12:00:00
Sluiting Prebid:20-06-2018 18:00:00
Live Veiling:21-06-2018 tot 23-06-2018
Activiteit:
1 bieders
3 volgers
226 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.