Kavel 11

Kavel 11
Eugène Brands (1913-2002), 'White Village', gouache, gesigneerd en gedateerd 8-'54 - 31 x 33 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Inzet:€ 800,00
Huidig bod:
€ 800,00
€ 1.002,00 incl. opgeld
 Login om mee te bieden
Minimum volgend bod:
€ 850,00
€ 1.064,50 incl. opgeld
Opgeld:25% + € 2,00
Resterende tijd:20h 17m 42s
Start Prebid:01-06-2018 12:00:00
Sluiting Prebid:20-06-2018 18:00:00
Live Veiling:21-06-2018 tot 23-06-2018
Activiteit:
1 bieders
2 volgers
75 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.