Art, Collectibles and Militaria June 2018

Kavel 10

Kavel 10
Eugène Brands (1913-2002), 'Palet', gouache, gesigneerd en gedateerd '62 - 40 x 70 - - aangekocht Jaski 1993 -
Opbrengst:Inloggen
Resterende tijd:-
Start Prebid:01-06-2018 12:00:00
Sluiting Prebid:20-06-2018 18:00:00
Live Veiling:21-06-2018 tot 23-06-2018
Activiteit:
1 bieders
2 volgers
223 keer bekeken

Bod plaatsen?

  1. Meld je gratis aan of log in als u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden, de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  4. Bepaal en plaats uw bod.