Art and Collectibles January 2018

11 januari 2018 - 13 januari 2018

Kavel 1

Kavel 1
Hendrik Frauenfelder (1885-1922), impressionistisch plassengezicht met dorp op de achtergrond, olieverf op triplex, gesigneerd -12 x 14,5 cm.-
Inzet: € 80

Kavel 2

Kavel 2
Elisabeth Adriani Hovy (1873-1957), stilleven met aardbeien en gemberpot, olieverf op doek, gesigneerd en '37 -34 x 39,5 cm.-
Inzet: € 25

Kavel 3

Kavel 3
Hans Engelman (1922-2000), stilleven met groente en fruit, olieverf op doek, gesigneerd -46 x 65,5 cm.-
Inzet: € 20

Kavel 4

Kavel 4
Pieter Hermanides (1932), "onschuld gaat verloren", olieverf op doek, gesigneerd -70 x 50 cm.-
Inzet: € 25

Kavel 5

Kavel 5
Toon Jansen (1937-2008), "Brunhilde", olieverf op doek, gesigneerd en '77 -70 x 60 cm.-
Inzet: € 25

Kavel 6

Kavel 6
Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Amsterdams straatje, olieverf op board, gesigneerd - 29,5 x 39,5 cm -
Inzet: € 250

Kavel 7

Kavel 7
Gerardus Johannes Ernens (1935), duinlandschap met doorkijk naar de zee, olieverf op doek, gesigneerd - 50 x 70 cm -
Inzet: € 25

Kavel 8

Kavel 8
Kees van Gastel (1944), Nederlandse jachtvliegers, olieverf op doek gesigneerd en gedateerd 1985 -50 x 65 cm.-
Inzet: € 10

Kavel 9

Kavel 9
Henk van Leeuwen (1890-1972), zelfportret van de schilder in zijn atelier met een vrouwelijk naaktmodel, olieverf op board, gesigneerd -62 x 74 cm.-
Inzet: € 300

Kavel 10

Kavel 10
Fabian (1967), portret van een man met hoed, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd dec. '03 - 59 x 59 cm -
Inzet: € 25

Kavel 11

Kavel 11
Fabian (1967), portret van een man met hoed, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2003 - 59 x 59 cm -
Inzet: € 25

Kavel 12

Kavel 12
Fabian (1967), portret van een man, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2004 - 80 x 60 cm -
Inzet: € 30

Kavel 13

Kavel 13
Fabian (1967), portret van een man, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '02 - 80 x 60 cm -
Inzet: € 30

Kavel 14

Kavel 14
Fabian (1967), 'VW', man bij volkswagen Kever, olieverf op doek gesigneerd en gedateerd '02 - 70 x 100 cm -
Inzet: € 30

Kavel 15

Gezeten vrouwelijk naakt met paarse nylons en lange handschoenen, olieverf op doek, gesigneerd Rozvan -80 x 60 cm.-
Inzet: € 10

Kavel 16

Kavel 16
Jaap van Kuijk (1946), gezicht op daken, olieverf op board, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Inzet: € 40