Stamps and Postcards September 2013 Session 3

10 augustus 2013 - 14 september 2013

Kavel 1000

Kavel 1000
647a-649a - postfrisse serie Luchtpost 1962 met paarse opdruk, catw. € 90
Inzet: € 10

Kavel 1001

Kavel 1001
393 - postfris Revolutiezegel 1+9 Franc 1962 met hoekvelrand met 1e dag stempel, 2 paperclipstreepjes op zijrand, SCHAARS, catw. € 350
Inzet: € 35

Kavel 1002

Kavel 1002
52+52a (SG) - ongebruikt in horizontaal paar, 1 ex. met variëteit 'P i.p.v. R', catw. £ 180+
Inzet: € 35

Kavel 1003

Kavel 1003
342-350 - ongebruikte serie Kardinaal Mercier 1932, catw. € 1100
Inzet: € 75

Kavel 1004

Kavel 1004
Blok 21-22 - postfrisse blokken met kleine bemerkingen, catw. € 300 (zegelwaarde)
Inzet: € 50

Kavel 1005

Kavel 1005
Blok 23 - postfris blok Eur. Altletiekkamp., catw. € 80
Inzet: € 10

Kavel 1006

Kavel 1006
LX18 - postfris Feuillet de Luxe Rotary International 1954 op gegomd papier, enkele minimale kreukjes in rand, catw. € 275
Inzet: € 35

Kavel 1007

Kavel 1007
1-15 - postfrisse serie Poolonderzoek 1963, catw. € 240
Inzet: € 50

Kavel 1008

Kavel 1008
20 - postfrisse £1 1969 Poolonderzoek, catw. € 250
Inzet: € 50

Kavel 1009

Kavel 1009
New Foundland 54 (SG) - postfrisse 10 cents, motief Schip, catw. £ 140
Inzet: € 20

Kavel 1010

Kavel 1010
New Foundland 64 (SG) - postfrisse 2 cents, motief Vis, catw. £ 220
Inzet: € 30

Kavel 1011

Kavel 1011
262 (SG) - postfrisse 2 cent, horizontaal getand 12, catw. £ 115
Inzet: € 20

Kavel 1012

Kavel 1012
546-550 - postfrisse serie Varken 1960, catw. € 300
Inzet: € 40

Kavel 1013

Kavel 1013
689-698 - ongebruikt zonder gom (zoals uitgegeven), serie Vlinders 1963, catw. € 220
Inzet: € 40

Kavel 1014

Kavel 1014
689-698 + 726-735 - ongebruikt zonder gom (zoals uitgegeven), serie Vlinders I + II 1963, catw. € 440
Inzet: € 80

Kavel 1015

Kavel 1015
795-809 - postfrisse serie Rozen 1964, deels iets onregelmatige tanding, catw. € 600
Inzet: € 120

Categorie

Alles