Nederland 1852-1944 in Davo-album. Collectie ongebruikt en vrijwel compleet wo. 1/80 alle ongebruikt, doch in sterk gevarieerde kwaliteit wo. zonder gom (oa. 1/12), nagegomd, deels originele gom etc. va. 81 veel ongebruikt met gom en hier en daar zelfs iets postfris (oa. 136/138**, 212/219**, 236/237**, 346/349** en 402B/403B**) Tevens LP 1/13*/**, Port 67a/68b* (68b, enkele tandjes los), Dienst 1 t/m 24*/ (*) (D9/D15* Cert. Moeijes - bruine gom) en Roltanding 33/70*. Zeer hoge cat. waarde!
We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media te bieden en om ons verkeer te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze site met onze sociale media-, advertentie- en analysepartners die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld door uw gebruik van hun services.