Stamps and Postcards January 2017

17 februari 2017 - 18 februari 2017

Kavel 1

Kavel 1
26L - ongebruikte 25 cent matviolet Koning Willem III 1872, kamtanding 12½ gr.g., met originele gom en minimaal plakkerspoor, tanding zie foto, catw. € 900+
Inzet: € 200

Kavel 2

Kavel 2
29v - ongebruikte 2½ gulden rood en blauw Koning Willem III 1872, ongetand, met gom en plakkerresten in blok van 4, catw. € 4400
Inzet: € 500

Kavel 3

Kavel 3
46C - gebruikte 1 gulden bruin en olijfgroen 1896 Prinses Wilhelmina, lijntanding 11, attest Moeijes 1992 (zonder gebreken), catw. € 1250
Inzet: € 250

Kavel 4

Kavel 4
49 - ongebruikte Kroningsgulden 1898 in blok van 4, met originele gom en plakkerresten, gom iets bruinig, catw. € 1250
Inzet: € 150

Kavel 5

Kavel 5
61c - ongebruikte 7½ cent Tête-Bêche met witte tussenstrook, gomstreepje in tussenstrook, catw. € 450
Inzet: € 50

Kavel 6

Kavel 6
66 - ongebruikte 17½ cent violet Koningin Wilhelmina bontkraag 1920, zeer licht plakkerspoor, catw. € 65
Inzet: € 10

Kavel 7

Kavel 7
76 - postfrisse 60 cent olijf en groen 1920 Koningin Wilhelmina bontkraag, catw. € 125
Inzet: € 25

Kavel 8

Kavel 8
77A - ongebruikt/postfrisse 1 gulden blauwgroen Koningin Wilhelmina 1902 in prachtblok van 4, lijntanding 11, 2 ex. met middenplakker en 2 ex. postfris, alle 4 de zegels lichte bruine vlekjes (getint), catw. € 1260+
Inzet: € 150

Kavel 9

Kavel 9
80 - gebruikte 10 gulden oranje 1899-1905 Koningin Wilhelmina, attest Moeijes 1984 (zonder gebreken), catw. € 750
Inzet: € 150

Kavel 10

Kavel 10
87-89 - postfrisse serie De Ruyter 1907, catw. € 50
Inzet: € 10

Kavel 11

Kavel 11
94-97 - postfrisse serie Jubileum 1913 12½ t/m 50 cent, catw. € 217
Inzet: € 40

Kavel 12

Kavel 12
98 - postfrisse 1 gulden wijnrood Jubileum 1913, catw. € 300
Inzet: € 100

Kavel 13

Kavel 13
100 - postfrisse 5 gulden geel op roomkleur Jubileum 1913, cert. NKD 2016 (zonder gebreken, paars eigendomssempeltje op gomzijde), catw. € 725
Inzet: € 150

Kavel 14

Kavel 14
101 - postfrisse 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, cert. Muis 1989 (zonder gebreken, keurstempel Richter op achterzijde), catw. € 2250
Inzet: € 500

Kavel 15

Kavel 15
101 - postfrisse 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, miniem houtvezeltje, catw. € 2250
Inzet: € 200

Kavel 16

Kavel 16
102-103 - postfrisse serie Hulpuitgifte 1919, catw. € 300
Inzet: € 50