Stamps and Postcards February 2015

27 februari 2015 - 28 februari 2015

Kavel 1

Kavel 1
1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem III met originele gom, potloodnotitie (IV, 81) op achterzijde, z.fr., catw. € 2500
Inzet: € 500

Kavel 2

Kavel 2
1 - ongebruikt zonder gom, 5 cent blauw 1852 Koning Willem III, licht smoezelig doch nette randen, catw. € 250
Inzet: € 25

Kavel 3

Kavel 3
1 - gebruikte 5 cent blauw, plaat V pos.70, catw. € 45
Inzet: € 10

Kavel 4

Kavel 4
1j - gebruikte 5 cent blauw, plaat III pos.54, geribd papier, breed gerand ex.
Inzet: € 100

Kavel 5

Kavel 5
2 - postfrisse 10 cent karmijn 1852 Koning Willem III met volledige originele gom, deels wat bruinig, keurstempeltje V.Gelder, randen zie foto, catw. € 2000
Inzet: € 350

Kavel 6

Kavel 6
2 - ongebruikte 10 cent karmijn 1852 Koning Willem III, originele gom, links louperand (niet aangesneden), catw. € 550
Inzet: € 50

Kavel 7

Kavel 7
2 - gebruikte 10 cent karmijn, plaat I pos.86, breed gerand ex., catw. € 50+
Inzet: € 15

Kavel 8

Kavel 8
2e - gebruikt 10 cent donkerrood 1852, plaat III pos.12, catw. € 40
Inzet: € 5

Kavel 9

Kavel 9
2h - gebruikte 10 cent rood tot donkerrood, plaat V pos.18, geribd papier, breed gerand ex.
Inzet: € 100

Kavel 10

Kavel 10
2m - gebruikte 10 cent karmijnroze tot karmijn, plaat VII pos.55, mooi gerand ex., catw. € 35+
Inzet: € 10

Kavel 11

Kavel 11
2m - gebruikte 10 cent karmijnroze tot karmijn, plaat VII pos.605, mooi tot breed gerand ex., catw. € 35+
Inzet: € 10

Kavel 12

Kavel 12
2m - gebruikte 10 cent karmijnroze tot karmijn, plaat VII pos.72, mooi tot breed gerand ex., catw. € 35+
Inzet: € 10

Kavel 13

Kavel 13
3 - ongebruikte 15 cent oranje 1852 Willem III, orig. gom met enkele minieme gomloze plekjes, catw. € 1000
Inzet: € 150

Kavel 14

Kavel 14
6 - ongebruikte 15 cent oranje 1864 Koning Willem III, originele gom met plakkerspoor, keurstempeltje A. Brun, z.fr., catw. € 1350
Inzet: € 200

Kavel 15

Kavel 15
14 - postfrisse 1 cent zwart 1869 Rijkswapen, gedecentreerd en gom egaal iets bruinig, catw. € 1500
Inzet: € 150

Kavel 16

Kavel 16
16B - gebruikte 1½ cent roze, catw. € 95
Inzet: € 10