Art and Collectibles January 2015

8 januari 2015 - 9 januari 2015

Kavel 1408

Kavel 1408
Revolver, LC uit Luik, geschikt voor penvuurpatronen, ca. 1910
Inzet: € 100

Kavel 1409

Kavel 1409
Onderofficiers-sabel, Duits, WOI, Malteser Kruis, WKC, lemmet 73 cm.
Inzet: € 100

Kavel 1410

Kavel 1410
Sabel, inscriptie: US, lemmet 73 cm., in goede staat met schede
Inzet: € 25

Kavel 1411

Kavel 1411
Britse bajonet, WOI, in zeer goede staat met originele schede, met diverse teststempels: 1924, 1928, 1935
Inzet: € 50

Kavel 1412

Kavel 1412
Britse kapmes, WOII, in lederen schede
Inzet: € 25

Kavel 1413

Kavel 1413
Ponjaard Koninklijke Luchtmacht, 1970, met vergulde elementen, in zeer goede staat
Inzet: € 150

Kavel 1414

Kavel 1414
Zweedse sabel voor marine-officieren, model 1824 met vuurvergulde elementen en ivoren greep, lemmet ca. 84 cm., zeer zeldzaam / Swedish saber for naval officers, model 1824, with ormolu elements and ivory handle, blade about 84 cm., very rare
Inzet: € 1000

Kavel 1415

Kavel 1415
Pruisische degen voor infanterie-officieren, eind 18e eeuw, lemmet 80 cm. / Prussian sword for infantry officers, late 18th century, blade 80 cm.
Inzet: € 150

Kavel 1416

Kavel 1416
Zweedse sabel voor infanterie-officieren , model 1859, lemmet 73 cm. met lederen sabelhoes / Swedish infantry officers saber, model 1859, blade 73 cm., with leather cover
Inzet: € 140

Kavel 1417

Kavel 1417
Zweedse sabel voor infanterie-officieren , model 1859, lemmet 81 cm. met lederen sabelhoes en sabelkwast / Swedish infantry officers saber, model 1859, blade 81 cm., with brush and leather cover
Inzet: € 160

Kavel 1418

Kavel 1418
Dubbelloops geweer met de lopen boven elkaar (superposé), Nederlandse makelij (vermoedelijk Utrecht, 18e/19e eeuw), voorlader met laadstok, totale lengte ca. 133 cm.
Inzet: € 600

Kavel 1419

Kavel 1419
Enkelloops geweer, achterlader, Belgische makelij, 18e/19e eeuw, totale lengte ca. 99 cm.
Inzet: € 400

Kavel 1420

Kavel 1420
Meesterdegen Nederland, ca. 1900, met sabelkwast en leeuwenkopmotief op greep, kling met floraal ge√ętst motief
Inzet: € 125

Kavel 1421

Kavel 1421
Een veldwachters politiesabel, 19e eeuws, in lederen schede (80 cm.)
Inzet: € 50

Kavel 1422

Kavel 1422
Inzet: € 50

Kavel 1423

Kavel 1423
Revolver, penvuursysteem, 19e eeuw
Inzet: € 90