Art and Collectibles January 2015

8 januari 2015 - 9 januari 2015

Kavel 1

Kavel 1
14 karaat gouden broche met filigrain in de vorm van een dolk, dolk kan uit de schede
Inzet: € 60

Kavel 2

Kavel 2
Gestoken jade hanger met 14 karaat gouden montuur aan 14 karaat gouden collier
Inzet: € 100

Kavel 3

Kavel 3
14 karaat gouden hanger met bloedkoraal
Inzet: € 30

Kavel 4

Kavel 4
14 karaat gouden hanger met jade
Inzet: € 50

Kavel 5

Kavel 5
Vierstrengs bloedkoralen armband met 14 karaat gouden sluiter met bloedkoralen
Inzet: € 100

Kavel 6

Kavel 6
14 karaat gouden sieraad met gravé decor en kwastjes
Inzet: € 70

Kavel 7

Kavel 7
Paar 14 karaat gouden oorhangers met granaatjes. Meester: G.A. Bruyère, Den Bosch, 1851-1894
Inzet: € 80

Kavel 8

Kavel 8
14 karaat gouden gesp met Zeeuwse knoopjes en kettinkje
Inzet: € 80

Kavel 9

Kavel 9
14 karaat gouden hanger met camee
Inzet: € 40

Kavel 10

Kavel 10
14 karaat witgouden armbandje
Inzet: € 20

Kavel 11

Kavel 11
Paar 14 karaat gouden manchetknopen met zwart onyx plaquettes
Inzet: € 90

Kavel 12

Kavel 12
Paar 14 karaat gouden oorhangers met bloedkoraal
Inzet: € 20

Kavel 13

Kavel 13
Paar 14 karaat gouden creolen en oorbel met 2 parels
Inzet: € 20

Kavel 14

Kavel 14
Paar 14 karaat gouden ovale oorringen
Inzet: € 30

Kavel 15

Kavel 15
14 karaat wit- en geelgouden pinbroche met opaal, art deco
Inzet: € 40

Kavel 16

Kavel 16
Noten collier met 14 karaat gouden monturen, kralen en sluiting
Inzet: € 150