# 134
Ingelijste kopergravure: Bergh des Veertigh Daeghsen Vasten, uit: 'Asia : oder genaue und gründliche Beschreibung des gantzen Syrien und Palestins, oder gelobten Landes, worinnen die Landschafften Phoenicien, Celesyrien, Commagene, Pierien, Cyrestica, Seleucis, Cassiotis, Chalibonitis (..)' by Olfert Dapper. Uitgegeven door J. van Meurs, circa 1680 -35,5 x 42 cm.-, daarbij: ingelijste kopergravure: Het huis te Brederode van achteren, op de rechter syde, Jacobus Schijnvoet, 18e eeuw -14 x 17 cm.-
Starting price: € 5.00