Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019

Lot 81

Lot 81
Jaap MIN (1914-1987), "Oosters paar", olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1964 - 60 x 40 cm -
Starting price: € 300

Lot 82

Lot 82
Hollandse School: plasgezicht met opvliegende eenden bij avondrood, olieverf op doek, gesigneerd Groot - 60 x 90 cm -
Starting price: € 30

Lot 83

Leonid Romanovitch Sologoub (1884-1956), rotskust van Capri bij het opkomen van de zon, olieverf op doek, toegeschreven aan - 48 x 46 cm -
Starting price: € 100

Lot 84

Lot 84
Hollandse School: twee gele tulpen, olieverf op doek, gesigneerd Ria Visscher en gedateerd 04-2001 -48,5 x 58 cm-
Starting price: € 20

Lot 85

Lot 85
Hollandse School: rotstuin met bloeiende bloemen, olieverf op linnen, gesigneerd Ria Visscher -37 x 47 cm-
Starting price: € 20

Lot 86

Lot 86
Alexander Sleeswijk (1870-1945), 'vijver in het bos van Bredius te Hilversum', olieverf op triplex, gesigneerd -28 x 37,5 cm-
Starting price: € 20

Lot 87

Lot 87
Arie Zwart (1903-1981), rivierlandschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd in dorso 1934 -34 x 58,5 cm-
Starting price: € 100

Lot 88

Lot 88
Charles Robert Ricketts, werkzaam rond 1870, schepen op zee bij nacht, olieverf op doek, gesigneerd -50,5 x 76,5 cm.- met rapport van de werkzaamheden verricht in 2007 door Ronald de Jager, restaurator van schilderijen en kunsthistoricus, voor € 2691,78-
Starting price: € 100

Lot 89

Lot 89
Hollandse School: 17e eeuws kerkinterieur, olieverf op triplex, gesigneerd, naar Jan Baptist Tetar van Elver -32 x 22 cm.-
Starting price: € 40

Lot 90

Lot 90
Henri Boisgontier (1850-1940), herfstbos met doorkijk naar een open plek, olieverf op doek, gesigneerd -23,5 x 34 cm.-
Starting price: € 40

Lot 91

Lot 91
Jan Hendrik van Rossum du Chattel (1820-1878), 'Dorp aan de Vecht', olieverf op doek, gesigneerd -73 x 58,5 cm., herkomst: Holland Art Galleries van de heer A. Preijer, Kalverstraat 35, Amsterdam, No. 1596-
Starting price: € 200

Lot 92

Lot 92
Jan van der Linde (1864-1945), weidelandschap met visser in bootje, molen en kerk op de achtergrond, olieverf op doek, gesigneerd -31 x 41 cm-
Starting price: € 40

Lot 93

Lot 93
Hollandse School: kanaallandschap met scheepjes, molen en boerderijtje, olieverf op doek, gesigneerd J. de Jong, eerste kwart 20e eeuw -38,5 x 59 cm.-
Starting price: € 40

Lot 94

Lot 94
Emanuel van de Ven (1866-1944), stilleven met geraniums in kan, olieverf op doek, gesigneerd -70,5 x 50,5 cm, lichte defecten-
Starting price: € 40

Lot 95

Lot 95
Emanuel van de Ven (1866-1944), stilleven met rozentak, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1938 -18,6 x 16,8 cm-
Starting price: € 40

Lot 96

Lot 96
Emanuel van de Ven (1866-1944), stilleven met tinnen kan en geraniums, olieverf op doek, gesigneerd -23 x 17,5 cm-
Starting price: € 40