Stamps and Postcards February 2019

Live Auction: 15 february 2019 - 16 february 2019

Lot 81

Lot 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Starting price: € 125

Lot 82

Lot 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 50

Lot 83

Lot 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Starting price: € 250

Lot 84

Lot 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex.
Starting price: € 25

Lot 85

Lot 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 40

Lot 86

Lot 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600
Starting price: € 100

Lot 87

Lot 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600
Starting price: € 100

Lot 88

Lot 88
Starting price: € 100

Lot 89

LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 30

Lot 90

Lot 90
P1-2 - postfrisse 5 cent bruin op oranje & 10 cent karmijn op blauw 1870, cert. Moeijes 1993 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5750
Starting price: € 750

Lot 91

Lot 91
P27-28 - postfrisse serie Port 1906-1910 overdrukt in zwart, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Starting price: € 20

Lot 92

Lot 92
P29-30 - postfrisse serie Port 1906-1906 met overdruk in rood, tanding zie zegels, catw. € 65
Starting price: € 10

Lot 93

Lot 93
P44-60 - postfrisse serie Port ½ t/m 50 cent lichtblauw 1912-1920, pr.ex., catw. € 555
Starting price: € 150

Lot 94

Lot 94
P67a-68b - postfrisse serie keerdrukparen 1924 met en zonder witte tussenstrook, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825
Starting price: € 200

Lot 95

Lot 95
D1-8 - postfrisse serie Dienst 1913 met opdruk Armenwet, cert. Moeijes 1980 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Starting price: € 200

Lot 96

Lot 96
D5 - gebruikte 3 cent Armenwet op couvert 'Armenraad Rotterdam' lokaal verzonden Rotterdam 01.12.1917, klein hoekje van sluitklpe ontbreekt, overig in goede kwaliteit en ongevouden
Starting price: € 50