Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019

Lot 81

Lot 81
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), oude man met pijp, borststuk, marouflé, gesigneerd -44 x 31 cm.-
Starting price: € 30

Lot 82

Lot 82
W. A. Knip (1883-1967), winters stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd -40 x 50 cm-
Starting price: € 100

Lot 83

Lot 83
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1909 - 38 x 64 cm - - aankoopbewijs en verzekeringrapport Simonis en Buunk -
Starting price: € 800

Lot 84

Lot 84
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), stilleven met castagnetten, dansschoenen en veren, gesigneerd, olieverf op doek, - 70 x 50 cm -
Starting price: € 50

Lot 85

Lot 85
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), gezicht op het P.T.T. gebouw te Rotterdam, olieverf op doek, - 60 x 50 cm -
Starting price: € 100

Lot 86

Lot 86
Albertus Gerardus Knupker (1927-2010), vier portretten, olieverf op doek - 50 x 30 cm - - afkomstig van zijn atelier -
Starting price: € 25

Lot 87

Lot 87
Johanna Larij (1881-1941), 'Landschap in Drenthe', olieverf op doek, gesigneerd - 78 x 58 cm -
Starting price: € 50

Lot 88

Lot 88
Lucien Nolens (1879-1954), gekruisigde Christus, olieverf op doek, gesigneerd links boven -85 x 55 cm-
Starting price: € 80

Lot 89

Lot 89
Cor Noltee (1903-1967), stadsgezicht met figuren in de winter, olieverf op doek, circa 1925 -doek vuil, vernis sterk vergeeld-, gesigneerd -68,5 x 48 cm.-
Starting price: € 300

Lot 90

Lot 90
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Starting price: € 50

Lot 91

Lot 91
Cor Noltee (1903-1967), stadsgezicht in de winter, olieverf op doek -doek vuil, vernis sterk vergeeld, 58 x 89 cm.-
Starting price: € 400

Lot 92

Lot 92
Gijsbertus Pieterse (1847-1878), polderlandschap met molens, olieverf op paneel, gesigneerd - 23 x 31 cm -
Starting price: € 80

Lot 93

Lot 93
Maurille Prévost (1922), Franse straatscène, olieverf op doek, gesigneerd -20,5 x 25
Starting price: € 30

Lot 94

Lot 94
Josy A. Pirson (1911-1979), bloemstilleven met aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -79 x 98 cm-
Starting price: € 80

Lot 95

Lot 95
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm-
Starting price: € 200

Lot 96

Lot 96
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm -
Starting price: € 1750