Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019

Lot 65

Lot 65
Hollandse School: romantisch lanschap met weg en boerderijtje, olieverf op paneel, gesigneerd W. van Borselen, tweede helft 20e eeuw -17 x 25,5 cm.-
Starting price: € 5

Lot 66

Lot 66
Hollandse School: geiten in stal, olieverf op paneel, 19e eeuw -13 x 18 cm.-
Starting price: € 80

Lot 67

Lot 67
Hollandse School: Larens interieur, moeder met twee kinderen en wieg met baby, olieverf op doek, eerste kwart 20e eeuw, gesigneerd J. Brink -29 x 39 cm.-
Starting price: € 40

Lot 68

Lot 68
Hollandse School: romantisch heuvellandschap met reizigers, olieverf op paneel, midden 19e eeuw -37 x 49 cm.-
Starting price: € 80

Lot 69

Lot 69
Adrianus Zuiderwijk (1895-1967), stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd -39 x 29 cm.-
Starting price: € 30

Lot 70

Lot 70
Alfons de Cuyper (1887-1950), Vlaams landschap in de winter, olieverf op doek, gesigneerd -29 x 39 cm.-
Starting price: € 80

Lot 71

Lot 71
Johannes Cornelis van Rijsewijk (1928-1987), stadsgezicht met figuren bij ophaalbrug, olieverf op doek, gesigneerd - 55 x 45 cm -
Starting price: € 50

Lot 72

Lot 72
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952, twee over de zee uitkijkende oudere Marokkaanse mannen, olieverf op board, gesigneerd -50 x 40,5 cm, defecten-
Starting price: € 5

Lot 73

Lot 73
Jaap Min (1914-1987), zelfportret, olieverf op doek, gesigneerd - 80 x 60 cm -
Starting price: € 450

Lot 74

Lot 74
Jaap Min (1914-1987), stilleven met fruit en bloemen, olieverf op doek, gesigneerd - 90 x 75 cm -
Starting price: € 800

Lot 75

Lot 75
Coba Ritsema (1876-1961), boslaan met wandelaarster, olieverf op schilderskarton, gesigneerd -52 x 38 cm.-
Starting price: € 80

Lot 76

Lot 76
Coba Ritsema (1876-1961), visser in vennenlandschap, olieverf op doek, gesigneerd -39 x 59,5 cm.-
Starting price: € 100

Lot 77

Lot 77
Jord van Calker (1919-1987), fruitboom met bloesems in weiland, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '45 -58,5 x 48,5 cm.-
Starting price: € 30

Lot 78

Lot 78
Jord van Calker (1919-1987), bloemen in aardewerk vaas, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '49 -49 x 58,5 cm.-
Starting price: € 5

Lot 79

Lot 79
Jaap MIN (1914-1987), het offer van Abraham, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1963 - 75 x 90 cm -
Starting price: € 400

Lot 80

Lot 80
Jaap MIN (1914-1987), landschap met hooibergen, olieverf op doek - 75 x 90 cm ,gekregen van de kunstenaar -
Starting price: € 400