Stamps and Postcards February 2019

Live Auction: 15 february 2019 - 16 february 2019

Lot 65

Lot 65
229-231 - postfrisse serie Rembrandt 1930, pr.ex., catw. € 80
Starting price: € 15

Lot 66

Lot 66
236-237 - postfrisse serie Fotomontage 1931-1933, cert. Moeijes 1987 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 575
Starting price: € 150

Lot 67

Lot 67
244-247 - postfrisse serie ANVV 1932, pr.ex., catw. € 270
Starting price: € 50

Lot 68

Lot 68
257-260 - postfrisse serie Zeemanszegels 1933, pr.ex., catw. € 152
Starting price: € 30

Lot 69

Lot 69
265-266 - postfrisse Crisiszegels 1934 in blokken van 4, nr.265 hor. perf. deels iets los aan linkerzijde, catw. € 308
Starting price: € 30

Lot 70

Lot 70
278 - postfrisse Luchtvaartfonds 1935 4x, catw. € 280
Starting price: € 40

Lot 71

Lot 71
279-282 - postfrisse serie Kinderzegels 1935, hoekrandstukken, pr.ex., catw. € 135
Starting price: € 30

Lot 72

Lot 72
289-292 - postfrisse serie Kinderzegels 1936, pr.ex., catw. € 59
Starting price: € 10

Lot 73

Lot 73
346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, catw. € 544
Starting price: € 80

Lot 74

402B-403B - Ongebruikt Legioenblokken 1942, pr. Ex, catw. €255
Starting price: € 20

Lot 75

Lot 75
592-595 - postfrisse serie ITEP 1952 in complete velletjes van 25 stuks, pr.ex, catw. € 2250
Starting price: € 250