Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019

Lot 65

Lot 65
Jos Dijkman (1947), Utrechts stadsgezicht, olieverf op doek -48 x 37 cm-
Starting price: € 25

Lot 66

Lot 66
J.P. van Diesen (1810-1871), gezicht op Het Russenduin te Bergen aan Zee, olieverf op paneel - 41 x 57 - - toegeschreven aan -
Starting price: € 30

Lot 67

Lot 67
Starting price: € 80

Lot 68

Lot 68
Starting price: € 125

Lot 69

Lot 69
Dirk Filarski (1885-1964), Zwitserse boerderij, mogelijk te Clarens, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '12 - 42 x 59 cm - - Dirk Filarski verbleef in deze periode bij Nico Ebels en Lien Smorenberg in het dorp Clarens -
Starting price: € 400

Lot 70

Lot 70
Bernard te Gempt (1826-1879), slapende kat, olieverf op doek, marouflé, gesigneerd r.o. -14 x 23 cm-
Starting price: € 100

Lot 71

Lot 71
Herman Heijenbrock (1871-1949), scheepswerf aan kade, pastel, niet gesigneerd -72 x 100 cm-
Starting price: € 75

Lot 72

Lot 72
Jean-Joseph Hoslet (1899-1981), lezende vrouw in interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o., gedateerd '44 -45 x 37 cm-
Starting price: € 150

Lot 73

Lot 73
Jan van Haverkamp, Hollands boerderij interieur, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -50 x 58 cm-
Starting price: € 120

Lot 74

Lot 74
Anton Heijboer (1924-2005), vrouwfiguur met tekst: 'Without love life is for nothing only stress', aquarel, gesigneerd, midden jaren '80 - 80 x 110 cm -
Starting price: € 300

Lot 75

Lot 75
Olga van Iterson-Knöpfle (1879-1961), bloemen in vaas, olieverf op doek, gesigneerd -30 x 30 cm-
Starting price: € 30

Lot 76

Lot 76
Dirk Eibrink Jansen (1878-1952), portret van een oude vrouw, schouderstuk, naar links, marouflé, gesigneerd -36,5 x 31 cm.-
Starting price: € 50

Lot 77

Lot 77
Starting price: € 50

Lot 78

Lot 78
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), stier in stal, olieverf op paneel, geisgneerd -29 x 39 cm.-
Starting price: € 50

Lot 79

Lot 79
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), molen, olieverf op doek, gesigneerd -52 x 35,5, retouches-
Starting price: € 30

Lot 80

Lot 80
Dirk (Eibrink-) Jansen (1878-1952), toegeschreven, boerderijtje met schuur, olieverf op paneel, gesigneerd
Starting price: € 50