Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019

Lot 49

Lot 49
Hollandse School: ijsgezicht met schaatsende figuren bij molen, olieverf op paneel - 21 x 26 cm -
Starting price: € 25

Lot 50

Lot 50
Jan Michielsen (1939-2010), boerderij in de winter, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '69 - 35 x 50 cm -
Starting price: € 30

Lot 51

Lot 51
Jean Bruininkx (IX-XX), stalinterieur met koe en pluimvee, olieverf op paneel, gesigneerd - 35 x 40 cm -
Starting price: € 25

Lot 52

Lot 52
Jan Flier (1878-1958), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 30 cm -
Starting price: € 50

Lot 53

Lot 53
Albertus Verhoesen (1806-1881), twee pendantschilderijtjes: pluimvee in stalinterieur met huisraad, olieverf op paneel, gesigneerd - 10,5 x 12,5 cm -
Starting price: € 600

Lot 54

Lot 54
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970), moeder met kind in interieur, olieverf op doek, gesigneerd - 30 x 24 cm -
Starting price: € 50

Lot 55

Lot 55
Hollandse School: afgemeerde platbodems in polderlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd Verheijen - 19 x 25 cm -
Starting price: € 10

Lot 56

Lot 56
David Schulman (1881-1966), winterlandschap met boederderijen ( mogelijk Laren), olieverf op doek, gesigneerd - 20 x 30 cm -
Starting price: € 100

Lot 57

Lot 57
Hollandse School: twee mannen met paard, naast schuur in landschap, olieverf op paneel, 18e/19e eeuw -27,5 x 22,5-
Starting price: € 80

Lot 58

Lot 58
Hollandse School: gezicht op de Martinitoren, mogelijk vanuit de later afgebroken Kreupelstraat, olieverf op doek, jaren '50, gesigneerd De La Roden -49 x 38,5-
Starting price: € 50

Lot 59

Lot 59
Hendrik Hulk (1842-1937), oeverlandschap met zeilboten op meer, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1867 -27 x 44,5 cm.-
Starting price: € 80

Lot 60

Lot 60
Leo de Winter (1917-1983), plassenlandschap met koeien, olieverf op doek, gesigneerd -49 x 68,5-
Starting price: € 80

Lot 61

Lot 61
Agatha Zethraeus (1872-1966), bouwput met werklui, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd '38- 30 x 52 cm, Agatha Zethraeus was leerling, model en vriendin van Piet Mondriaan -
Starting price: € 250

Lot 62

Lot 62
Hollandse School: polderlandschap met boerderij en molen, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd - 30 x 40 cm -
Starting price: € 20

Lot 63

Lot 63
Hollandse School: standtafereel met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 13 x 18 cm -
Starting price: € 10

Lot 64

Lot 64
Hollandse School: herberginterieur met pijprokende figuren, olieverf op doek, in de stijl van David Teniers, 17e/18e eeuw - gedoubleerd -
Starting price: € 500